Civic FC5 FC5 Arka Sinyal LED Uygulaması

Artıları ürünün kalitesi , dışı cam mesela ledlere temas mümkün değil sapma yapmadı suana kadar , gündüz mükemmel bir görüntüsü var

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar fren lambası için alıp takan var mı? Femex in kırmızı mercekli olanı alıp taksak memnun eder mi.
Ayrıca 3. stop lambasını da Led ile değiştiren var mı?

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam ben 3 aydır kullanıyorum. Yukarıda aldığım linkleri paylaşmıştım. Geri vites ve sinyal çok daha parlak ve dikkat çekiyor. Fren lambası biraz daha sönük. Ama iki aracı yan yana koyup karşılaştırma yaptığımda LED in farkını daha net gördüm.
Arkadaşlar fren lambası için alıp takan var mı? Femex in kırmızı mercekli olanı alıp taksak memnun eder mi.
Ayrıca 3. stop lambasını da Led ile değiştiren var mı?

Mi Note 10 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Femex Arka sinyal ledlerimden birisi arızalandı. Maalesef üretimde de yokmuş. Önerebileceğiniz tak çalıştır başka sinyal ampülü varmıdır?

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Femex mi photon mu dersiniz sizce? Bir de piyasada sanırım photonun sahtesi çok var. Turuncu olarakmı alacağız sinyal ledini hep turuncu diye geçiyor da

Aracınız
Civic FC5 2020
Geri viteste bu ürünü kullanıyorum 9 ay olacak
Fiyatı da uygun performansından da aşırı memnunum sadece görüntü değil geceleri geri görüş kamerasının performansına ciddi katkı sağlıyor halojenin 2 katı aydınlatıyor. https://urun.n11.com/ampul/t15-geri...21-ledli-canbus-w16-912-921-2-adet-P263409904
N11 deki ger vites ledleri göz kırpma yapıyormu can bus tan dolayı? Yani led kapalı iken kendiliğinden flaş gibi ara ara yanıp sönüyormu?

Aracınız
Civic FC5 2020
Femex mi photon mu dersiniz sizce? Bir de piyasada sanırım photonun sahtesi çok var. Turuncu olarakmı alacağız sinyal ledini hep turuncu diye geçiyor da
Femex şu an satış sitelerinde yok diye biliyorum. Photon için N11 de photononline ve far doktoru güvenilir satıcılar. Ayrıca diğer konuda gördüm hangar aksesuar da ince detaylar yapmışsınız o da, Caner usta da satıyor photon dan.
N11 deki ger vites ledleri göz kırpma yapıyormu can bus tan dolayı? Yani led kapalı iken kendiliğinden flaş gibi ara ara yanıp sönüyormu?
3 araçta kullandım hiç karşılaşmadım hocam.

Geri