Fc5 Benzinli Manuel üretimi durdurulmus...

Bungun Ankarada Efe bayisine gittim. bayide benzinli Manuel üretimi durdurldu diyor danisman arkadas. Benzinlide sadece Otomatik üretilcek artik diye cevap veriyorlar. Bende Peki diesli niye manuel piyasaya sunuldu diyorum. Cevap veremiyen danisman arkadas. Bu nasil bi mantik anlamis degilim. Sizinde fikirlerinizi almak istedim.

SM-A520F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Sanırım satış stratejisi. Onun fiyatı pahalı değil bu araç muadili dizel demek içindir

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emreee

0
Bungun Ankarada Efe bayisine gittim. bayide benzinli Manuel üretimi durdurldu diyor danisman arkadas. Benzinlide sadece Otomatik üretilcek artik diye cevap veriyorlar. Bende Peki diesli niye manuel piyasaya sunuldu diyorum. Cevap veremiyen danisman arkadas. Bu nasil bi mantik anlamis degilim. Sizinde fikirlerinizi almak istedim.

Avrupa şirketleri dizeli bırakıyor honda dizele geçiyor nasıl iş anlamadım.

Acaba manuel benzinli modelleri de 6 İleri Vites yapma ihtimalinden dolayı mı üretilmiyor olabilir mi? Birçok Arabaların hepsi 6 ileri oldu çünkü

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Demekki benzin manuel talebi çok az, üretim bandını da daha verimli kullanmak için direk dizel manuelle yer değiştirtmişler, ek band açmalarına gerek kalmamış galiba :)

Aracınız
Benzinli modellerde Manuel otomatik fiyat farkı çok az olduğu için insanlar doğal olarak otomatiğe yöneliyor. Muhtemelen benzinli satışların %90 otomatik tir. O sebeple firma durdurmuş olabilir.

Aracınız
Civic FC5 2017

Hocam yanlış anlamayın ama “Dizel neden Manuel piyasaya sürüldü diyorum cevap alamadım” diyorsunuz.
Afedersiniz de Global Çapta üretim yapan kurumsal bir firma size bir açıklama yapmak zorunda mı ? Firmaya hesap sorma yetkisini kendimizde görmemiz çok saçma. Gerisi müşteri olarak bizi ilgilendirmez. Yani çok değişik bir müşteri anlayışı var bizde. Adamlar herşeyi müşteriye söylemek zorunda değil. Biz resmen Patron bizmişiz gibi her şeyin hesabını soruyorız ? Firma diyor ki. Bundan sonra böyle. Bitti. Neden olduğu biz müşterileri ilgilendirmez. Zaten sana söylemek zorunda da değil. Adam neyi nasıl yapacağını bize soracak hali yok.
Biraz haddimizi bilelim.

Geri