Fc5 bluetooth sorunu!!

Android telefonlar ile araca bağlanamıyorum, aracı ilk aldığımda oluyordu şimdi ise bağlantı kurulamadı uyarısı veriyor telefoun bluetooth özelliği açık olmasına rağmen bir türlü eşleştirmiyor

Hocam öncellikle araçlarda sanırım sınırlı sayıda telefon bağlanıyor benimkine 6 tane bağladım ve sonra sonuç sizin dediğiniz gibi oldu biraz uğraşınca çözümü şöyle buldum multimedianın sağ üst köşede telefon simgesi olan bir tuş var onunla ayarları yaptığınızda kayıtlı bütün bluetoothları siliyorsunuz ve sistem sıfırlanıyor kafa karışıklığını atıyor ordan yine aynı şekilde yeniden ekleyerek bağlantı kurabiliyorsunuz oradan başka bir panel açılıyor çünkü ayarlardan olmuyor bu bende sonradan öğrendim deneyin yapamazsanız video paylaşayım yarın araçtan.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Öncelikle araniza yeni katıldım şimdiden vereceğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim. Hoca civic fc 5 eco elegance marka araca sahibim iphone teledon bağlantısında hicbar sorun yok fakat kendi telefonum olan samsung galaxy a50 cihazımı görmüyor araba. Sonrasında görüyor fakat telefonum da aracı göremiyorum. Kablolu bağlantı yapmak istediğimde ise desteklenmiyor gibisinden bir hata alıyorum. Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden iyi geceler diliyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Öncelikle araniza yeni katıldım şimdiden vereceğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim. Hoca civic fc 5 eco elegance marka araca sahibim iphone teledon bağlantısında hicbar sorun yok fakat kendi telefonum olan samsung galaxy a50 cihazımı görmüyor araba. Sonrasında görüyor fakat telefonum da aracı göremiyorum. Kablolu bağlantı yapmak istediğimde ise desteklenmiyor gibisinden bir hata alıyorum. Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden iyi geceler diliyorum.
Benim telefonumda galaxy a50 hocam. 3 hafta önce güncelleme geldikten sonra aynı sorunu bende yaşıyorum şu an. Sadece telefondan aracı görüyorum. Öncesinde hiçbir problem yoktu.

SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri