Fc5 Civic Branda Önerisi

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba dostlar. Malum kavurucu sıcaklardan hepimiz muzdaribiz. otomobillerimizin de en az bizim kadar muzdarip olduğundan şüphem yok. Aracımı sıcaklardan korumak icin branda arastirmasi yapmaya başladığında boyada yanik yapabileceğini söyleyenler olmus. Kullanıp memnun kaldığınız branda var mi?

M2101K7BG cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Aydın K.
Aracınız
Civic FC5 2018
içi astarlı dışı naylon kaliteli brandalar var ama biraz pahalı. dolu yağısından vs. de koruyor. ben daha çok tek araçlık katlanır brandalar yaygınlaştı onu beğeniyorum ama evin müstakil otoparkı yok :(

cooler

0
Antalya sıcağından milfon mudur nedir onlardan kullanmaya korktuğumdan evde kullanılan güneşlik perdelerinden kullanrak yaptık. gayette iyi. yıkanması vs. tavsiye ederim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Antalya sıcağından milfon mudur nedir onlardan kullanmaya korktuğumdan evde kullanılan güneşlik perdelerinden kullanrak yaptık. gayette iyi. yıkanması vs. tavsiye ederim.
ben de cift kisilik yatak carsaflarindan 2 tane alip diktirmeyi dusunuyorum maddi olarak daha cazip geliyor

Aracınız
Civic FC5 2018
içi astarlı dışı naylon kaliteli brandalar var ama biraz pahalı. dolu yağısından vs. de koruyor. ben daha çok tek araçlık katlanır brandalar yaygınlaştı onu beğeniyorum ama evin müstakil otoparkı yok :(
bahsettiğiniz brandayi su an kullaniyorum. kisin yagan doluda battaniye ve mat uzerine branda çekmiştim dolu yuzunden delik desik olmus hala kullanmaya devam fakat her ruzgar estiğinde yirtiklar ilerliyor. değiştirmek istiyorum. malum ekonomide f/p urunu bulmak iyice zorlasti

Ad Soyad
Aydın K.
Aracınız
Civic FC5 2018
bahsettiğiniz brandayi su an kullaniyorum. kisin yagan doluda battaniye ve mat uzerine branda çekmiştim dolu yuzunden delik desik olmus hala kullanmaya devam fakat her ruzgar estiğinde yirtiklar ilerliyor. değiştirmek istiyorum. malum ekonomide f/p urunu bulmak iyice zorlasti

maalesef hocam f/p ürünü birebir uyumlu bulmak zor. kaliteli ürünleri de zamanında 100 lirayken yuh deyip almadık şimdi inanılmaz fıyatlar oldu.

Geri