Civic FC5 Fc5 çizik giderme

Aracınız
Civic FC5 2021
Merhabalar aracım 2021 eco elagans 1 ay önde sıfır aldım bu sabah aracımı yıkadıktan sonra sağ iki kapı birleşim yerinde 1 karış çizik olduğunu fark ettim. Aracımda seramik kaplama var. Bu çizik seramik kaplama üzerinde midir yoksa yoksa boyaya inmiştir ayrıcı bu çiziği nasıl giderebilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler. IMG_1646.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
Benim eski aracımı da çizmişlerdi bildiğin anahtarla boydan boya geçmiş üstüne birde kediler de çizmişti gerçekten sinir bozucu bir durum pasta cilayla hallolmuştu ama

35 ARS 909
Kedi diyince, geçen sunroofu açık unutmuşum. Gece kedi kaputtan, ön cama camdan tavana derken arabanın içine düşmüş.? Allah'tan camı da açık unutmuşum, çıkmış gitmiş hayvan. Herhalde paspasa işedi arabada değişik bir koku var.

gunesec

Özel Üye
Benim eski aracımı da çizmişlerdi bildiğin anahtarla boydan boya geçmiş üstüne birde kediler de çizmişti gerçekten sinir bozucu bir durum pasta cilayla hallolmuştu ama

35 ARS 909

Bela bir durum. Adamı iş üstünde yakalasan sıkıntı,yakalamasan sıkıntı. Bunlar hep hayvan evladı afedersin.

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Kedi diyince, geçen sunroofu açık unutmuşum. Gece kedi kaputtan, ön cama camdan tavana derken arabanın içine düşmüş. Allah'tan camı da açık unutmuşum, çıkmış gitmiş hayvan. Herhalde paspasa işedi arabada değişik bir koku var.

Aracınız
Civic FC5 2019
Valla arkadaşlar belki birisi yapmis olabilir ama su avm iclerindeki plastik dubalar bile arabayi ciziyo. Küçücük taş geliyo yuvarlak seklinde boya kalkiyo. Acayip bi boyasi var bunun. Bende anlamafim

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
pasta cila ile gidecek veya azalacak bir durum yalnız araçta seramik olduğu için pasta seramiği alır ve orada bir solma olabilir o yüzden makina ile değilde bir bezle hafif hafif yapın deneyin önce

Geri