FC5 CVT mi MANUEL mi?

Aracınız
FC5 CVT mi MANUEL mi?

Bu arada aracım tork konvertörlü fb7 cvt şansımana sıcak bakmıyorum

İlla otomatik ihtiyacim olsa cvt sanzimandan dolayi yeni civic almam. İlla yeni civic almak istiyorsam da manuelini alirdim. Sonuc olarak otomatik arac olmasi gerektiginden dolayi otomatik fb7 mi sattim baska arac aldim. Yeni civic benim icin cvt ve bu motorla olu dogdu.

Aracınız
1.5 Turbo araçları bekliyorum. Kademeli CVT belki bizi mutlu edebilir. Yapay da olsa vites zevkini bize verebilir diye düşünüyorum. Gün geçtikçe ies 'lerin ruhundan ödün veriliyor. Biraz iç mekan kalitesi 3-5 de digital oyuncak konuyor ama Honda 'nın o performans ruhu törpüleniyor. Başka marka araç alımına da sıcak bakıyorum artık.

Aracınız
1.5 Turbo araçları bekliyorum. Kademeli CVT belki bizi mutlu edebilir. Yapay da olsa vites zevkini bize verebilir diye düşünüyorum. Gün geçtikçe ies 'lerin ruhundan ödün veriliyor. Biraz iç mekan kalitesi 3-5 de digital oyuncak konuyor ama Honda 'nın o performans ruhu törpüleniyor. Başka marka araç alımına da sıcak bakıyorum artık.

Hocam aynen öyle katılıyorum size bende 1.5 turbo bekleme gibi bir amacım vardı.1.6 atmosferik öyle gırtlak dolu olmayan bir c sınıfına honda 84 bin lira istiyorsa 0-100'ü 7 saniye olan aracı yeni otv zammmi ile de 112 civarlarından koycaklarını düşünüyorum :) Değer mi kesinlikle değmez.Bundan dolayı ya başka araçlar yada 1.6 motora devam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Hocam aynen öyle katılıyorum size bende 1.5 turbo bekleme gibi bir amacım vardı.1.6 atmosferik öyle gırtlak dolu olmayan bir c sınıfına honda 84 bin lira istiyorsa 0-100'ü 7 saniye olan aracı yeni otv zammmi ile de 112 civarlarından koycaklarını düşünüyorum :) Değer mi kesinlikle değmez.Bundan dolayı ya başka araçlar yada 1.6 motora devam

Aslında kafamda deli sorular var. Her sene fazladan kasko ücreti veriyorum. Yok çizildi yok ne oldu diye korkusu hala var. Sıfır araç binince servise gidiyorum. Senede 20k km yapıyorum. Bi kasko ücreti de oradan. Aracın değeri her sene düşüyor bu da cabası. En iyisi 2.4 Accord almak. Ne kasko var ne de servis ücreti. Boya falan da olur muhtemelen. Her sene değer kaybı da olmaz. Gücü de yerinde. Klass bir araba. Her an bir delilik yapabilirim.

Aracınız
Piyasada bu fc5 klasında bir arabaya 80bin tlye binemezsiniz tamam motoru yetersiz ama bu kadar gömülmeyi haketmiyor araç.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Piyasada bu fc5 klasında bir arabaya 80bin tlye binemezsiniz tamam motoru yetersiz ama bu kadar gömülmeyi haketmiyor araç.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Suan ki fiyatlandırmada haklısınız hocam ben 1.5 turbo motorlusuna diyorum 110 bin lira gibi rakamları haketmiyor diye bizim de fc5 yolda bekliyoruz

Geri