FC5 Difüzör Montaj

ywzckr

0
FC5 Difüzör Montaj

Orta kısmı biraz şişkin dışarda kaldı difüzörün, arada boşluk kaldı bi türlü çözemedim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam benim aldigim difuzor turk uretimi oldugu icin sagolsunlar tam uyumlu degildi ne zaman duzgun ureticez biseyleri bende merak ediyorum, benimki tam otursa bile tampon ustune den gelen ince damaklari yerine giriyor ama kilitler gibi degilde gevsek kaldigi icin 1-2 mm bosluk birakiyordu.
Difuzorun vidalari zor takiliyor erinmem dersen sok hic bir damagini tam gecirme orada bazi yerler yukseklik yapiyor onlari yerine gecirerek bulmaya calis gorebilirsen falcatayla inceltirsen yerine tam oturur, onu da boyle yukseklik yapan kenarlari falcatayla inceltip tam oturtarak cozdum, benimkinde sol taraf ile sag tarafdamagi farkliydi sokup tam oturcak hale getirdim sendede boyle olabilir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracınız
Birkaç milim fark var ama sorun etmedim çünkü yakından bakınca zar zor fark ediliyor. Uzaktan hiç belli olmuyor.

Aracınız
Kaportacı bilmiyormuş işi. Ben kendim yaptım, çok basit. Uçlardaki vidaları söküp takmak için kısa bir tornavida vardı zaten bende, olmayana gerekebilir belki o.

Geri