fc5 direksiyon kılıfı ve iç trim aksesuarları

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
aslında orjinali varken üstüne kılıf dikme huyum yoktur. yeni sahibine saklamaktansa kendim eskitmeyi tercih edenlerdenim. :D neyse hep aracın dışına çalıştık aldıgımızdan bu yana biraz da içine birkaç ilave yapalım dedik. tesadüf eseri facede bursadan bi arkadasla tanıştım kılıf dikim işi yapıyor yaptıgı uygulamalar çok hoşuma gitti kendisiyle görüştüm görsel attığı orneklerden birine karar verip sipariş ettim.
öncelikle ürün universal bir model değil fc5 e özel. hissiyatı gayet güzel. orjinalin üstüne dikiyorsunuz altındakine hiç bir zararı yok daha önce aynısını fd6 içinde yapmıstım zamanında
dikme işi biraz meşakkatli eliniz yatkınsa 2-3 saate dikersiniz. normalde hiçbirşeyi sökmeden yapabilirsiniz ama ben sökerek yaptım cok daha kolay oluyor emin olun

önce direksiyon airbagını söktüm. tuş takımlarının arkasında kalan 2 adet torx alyan civata var görseli bu. onları sökerek baslıyoruz
m2-m3-paslanmaz-inox-alyan-bombebasi-imbus-civata-550x550.jpg

ardından airbag öne geliyor zaten arkasında 1 adet soket 1 adet şase kablosu var onlarında soketlerinden soktukten sonra durum bu :)
20200404_100554.jpg

ben tuş takımlarını sökmeyi beceremedim onların altına denk gelen kılıfı plastik levye ile ittirerek soktum altına. sonra alttaki gri siyah parçayı airbagın boşlugundan elinizi sokarak kendinize dogru yavasca cekin tırnakları var direk size gelecek parça
ondan sonra işin bol bol sabır çekeceğiniz kısmına geliyor. :D dikilmiş halide bu kılıfın. sağ tuş takımı kısmında hafif pot kaldı ama o kadar yoruldumki vazgeçtim orayla ugrasmaktan o şekilde bıraktım uygun bir zamanda bi ayar çekicem oarayada
20200404_135122.jpg
20200404_135240.jpg

içeride sadece direksiyon kırmızı olmaz dedik ve hava menfez çıtasıyla kırmızı logolarımızı ilave ettim ve içi gayet yakışıklı oldu aracın. (kırmızı logo gelmeden çekmişim fotoyu)
WhatsApp Image 2020-04-19 at 16.07.26.jpeg

bu arada malzemeyi 100 tl ye alabilirsiniz
razaman esen : 05385742157

Aracınız
Civic FC5 2017
İzmirden demekkı kılıf aLan arkadaş sen mıssın bana foto sunu atmıstı Bu arkadas ısınde profesyoneldır arkadaslar

Aracınız
Civic FC5 2017
Muhtemelen benden bahsetmistir.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yukarıdakı foto sana ait ise sen sin :D

Linkıte Fotosu sunu paylasmısım buyuk ıhtımal senın dıreksıyon :D:D

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
yukarıdakı foto sana ait ise sen sin :D

Linkıte Fotosu sunu paylasmısım buyuk ıhtımal senın dıreksıyon :D:D
Aynen benim direksiyon

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015
aslında orjinali varken üstüne kılıf dikme huyum yoktur. yeni sahibine saklamaktansa kendim eskitmeyi tercih edenlerdenim. :D neyse hep aracın dışına çalıştık aldıgımızdan bu yana biraz da içine birkaç ilave yapalım dedik. tesadüf eseri facede bursadan bi arkadasla tanıştım kılıf dikim işi yapıyor yaptıgı uygulamalar çok hoşuma gitti kendisiyle görüştüm görsel attığı orneklerden birine karar verip sipariş ettim.
öncelikle ürün universal bir model değil fc5 e özel. hissiyatı gayet güzel. orjinalin üstüne dikiyorsunuz altındakine hiç bir zararı yok daha önce aynısını fd6 içinde yapmıstım zamanında
dikme işi biraz meşakkatli eliniz yatkınsa 2-3 saate dikersiniz. normalde hiçbirşeyi sökmeden yapabilirsiniz ama ben sökerek yaptım cok daha kolay oluyor emin olun

önce direksiyon airbagını söktüm. tuş takımlarının arkasında kalan 2 adet torx alyan civata var görseli bu. onları sökerek baslıyoruz
Ekli dosyayı görüntüle 258548

ardından airbag öne geliyor zaten arkasında 1 adet soket 1 adet şase kablosu var onlarında soketlerinden soktukten sonra durum bu :)
Ekli dosyayı görüntüle 258549

ben tuş takımlarını sökmeyi beceremedim onların altına denk gelen kılıfı plastik levye ile ittirerek soktum altına. sonra alttaki gri siyah parçayı airbagın boşlugundan elinizi sokarak kendinize dogru yavasca cekin tırnakları var direk size gelecek parça
ondan sonra işin bol bol sabır çekeceğiniz kısmına geliyor. :D dikilmiş halide bu kılıfın. sağ tuş takımı kısmında hafif pot kaldı ama o kadar yoruldumki vazgeçtim orayla ugrasmaktan o şekilde bıraktım uygun bir zamanda bi ayar çekicem oarayada
Ekli dosyayı görüntüle 258550
Ekli dosyayı görüntüle 258551

içeride sadece direksiyon kırmızı olmaz dedik ve hava menfez çıtasıyla kırmızı logolarımızı ilave ettim ve içi gayet yakışıklı oldu aracın. (kırmızı logo gelmeden çekmişim fotoyu)
Ekli dosyayı görüntüle 258552

bu arada malzemeyi 100 tl ye alabilirsiniz
razaman esen : 05385742157

Çok güzel olmuş elinize sağlık.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Civiclerin direksiyon derileri pek uzun ömürlü değil, bu tip kaliteli kılıflarla hem ömrü uzuyor hem de kaliteli duruyor (y)

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Ben her zaman önce eskitirim sonra çaresine bakarım. Hiçbir aracımda ne koltuk kılıfı ne de direksiyon kaplaması yapmadım. Aracımı eskitmeyip başkasına saklayamam ???
Not: yazdığım yazı beni bağlar tartışma amaçlı yazılmamıştır. Kılıf yaptıranların fikrine de saygı duyuyorum ???

Geri