FC5 direksiyonunu diktim nasıl olmuş ?

Aracınız
Sözüm meclisten dışarı diyerekten.. Adamlar ne güzel deri kullanmışlar bize kullanın diye. Niye takarsınız ki böyle şeyleri. Güzel olmuş mu şimdi direksiyon. Bu koltuklara kilif kullananları da anlamıyorum. Neymiş arabanın koltukları yipranmasinmis. Koltukları ne güzel yapmış adamlar. Yipransin nolcak. Sanki kolay kolay yıpranan malzeme. Binme arabaya eskimesin. Basma o zaman frene balata erimesin. Basma gaza yakıt bitmesin. Gezip tozma lastik erimesin. Çok saçma buluyorum.

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Abartiya kacmamak sartiyla aracımizi sevdigimiz icin korumaya alma ic güdüsü hocam bu. Mal canın yongasi nihayetinde herkes disinden tirnagindan artirarak aliyor, bu forumda cok az kisidir darphane gibi para basan kazanan.. hele ki sifir alindi ise cok daha kiymetli oluyor.

Ben de yapacaktim aracima bir cok koruma ama kaza yapip araci uzun zaman binmem artik fikri haiz olunca hic gerek duymadim...

Tabi sözünüze de kismen katiliyorum. Haklisiniz...

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Güzel olmuş n11 kodunu verebilşrmsin bende alacam

MI 5s Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yukarıda ki mesajımda paylaştım hocam ürünün linkini. Ancak kod derken anlamadım ben direk satın aldım.

Güle güle kullan, eskilerin rengine desenine bakıp çet yat alıp üstüne örtü örtmelerine benzetirim ben bu işleri hep...

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkür ederim hocam

Rabbim ağız tadı ile aileniz ile birlikte hayırlı günlerde kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Elinize emeğinize sağlık güzel olmuş.

LG-H870 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkür ederim Allah razı olsun hocam

Sözüm meclisten dışarı diyerekten.. Adamlar ne güzel deri kullanmışlar bize kullanın diye. Niye takarsınız ki böyle şeyleri. Güzel olmuş mu şimdi direksiyon. Bu koltuklara kilif kullananları da anlamıyorum. Neymiş arabanın koltukları yipranmasinmis. Koltukları ne güzel yapmış adamlar. Yipransin nolcak. Sanki kolay kolay yıpranan malzeme. Binme arabaya eskimesin. Basma o zaman frene balata erimesin. Basma gaza yakıt bitmesin. Gezip tozma lastik erimesin. Çok saçma buluyorum.

Kısmen haklısınız hocam , fakat kendim için konuşacak olursam ; ben aracımı sıfır aldım ve hayatım boyunca ilk defa bir aracı sıfır almak nasip oldu. Bundan önce ki aracımı 2. El olarak almıştım düşük km 'de. Onada bu kaplama işini yaptım çünkü zengin birisi değilim, dişimden tırnağımdan artırdıklarımla alabildim bu aracı. Ve en kötü 7-10 yaşına kadar kullanıcaksam bu aracı, neden yıpranmaması için küçük faydalar yapmayım ki ? Sonuçta eskimesini yavaşlatmanın korumanın nesi yanlış ? Güzel koltuklar yapmış demişsiniz ama malesef koltukların kalitesi çok kötü kumaş için konuşuyorum. Deri olanları bilmşyorum. Koltuk kılıfıda almayı düşünüyorum. Kendi direksiyon deriside kaliteli değil ayrıca. Neyse tercih meselesi diyelim.

Güzel olmuş eline sağlık güzel günlerde kullan

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkür ederim hocam sağolun

Aracınız
Civic FC5 2020
Gayet başarılı olmuş. Pekiyi iplikler çok sıkı görünüyor. Direksiyonun kendisine baskı yapıp zarar vermiyor mu?

Yok hocam vermiyor kesinlikle. Teşekkür ederim hocam.

Bayaa bi emek vermişsiniz. Güzel olmuş, güle güle kullanin..

Evet hocam yaklaşık 3 saatimi aldı ama değdi teşekkür ederim :)

Güzel görünüyor.

Teşekkür ederim :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@siviq Hocam eline sağlık, bence güzel olmuş (y)

Aracınız
Yukarıda ki mesajımda paylaştım hocam ürünün linkini. Ancak kod derken anlamadım ben direk satın aldım.

Teşekkür ederim hocam

Teşekkür ederim Allah razı olsun hocam

Kısmen haklısınız hocam , fakat kendim için konuşacak olursam ; ben aracımı sıfır aldım ve hayatım boyunca ilk defa bir aracı sıfır almak nasip oldu. Bundan önce ki aracımı 2. El olarak almıştım düşük km 'de. Onada bu kaplama işini yaptım çünkü zengin birisi değilim, dişimden tırnağımdan artırdıklarımla alabildim bu aracı. Ve en kötü 7-10 yaşına kadar kullanıcaksam bu aracı, neden yıpranmaması için küçük faydalar yapmayım ki ? Sonuçta eskimesini yavaşlatmanın korumanın nesi yanlış ? Güzel koltuklar yapmış demişsiniz ama malesef koltukların kalitesi çok kötü kumaş için konuşuyorum. Deri olanları bilmşyorum. Koltuk kılıfıda almayı düşünüyorum. Kendi direksiyon deriside kaliteli değil ayrıca. Neyse tercih meselesi diyelim.

Teşekkür ederim hocam sağolun
Aracın 10 senede yıpranma. Adamlar öyle yapmışlar ki. Ufak tefek şeyler haricinde zaten kimse buna bakmaz arac alırken. Direksiyon ciddi bir soyulma yaşanacak değil. Misal ben de dışımden tirnagindan arttırdım aldım sıfır. Ee noldu 7 sene kullandım. Alan kişi hiç bakmadı bile direksiyona. Göze batan bir sıkıntı da yok zaten. Olsa da çözümü var. Deri botasi ve badem yağı ile ilk günkü halini alıyor bu direksiyon.

Geri