FC5 Dizel ile aranızdayım.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Çok teşekkür ederim.Araçın motoru bir önceki aracım 308 1.6bluehdi ile aynı bg.Tabi o biraz hafif olduğu için bir tık daha ataktı.Ama civic te aşağı kalmıyor.Bugün fulledim.570 km 243 TL'ye doldu.6.7 litre ortalamam vardı.Yakıt olarakta aynılar fakat civic'in deposu biraz ufak gibi geldi.Aracı aldığımdan beri 2 haftada 3.depoyu aldım:)

Öncelikle hayırlısı olsun , ben de 2 ay oldu 2018 fc 5 dizel alalı benim manuel vites ama, ben ortalama 6.2 deyim şu anda sadece şehir içinde ama bir kere partikül ışığını yaktırdım bu aracı muhakkak devirli kullanmak lazımmış onu öğrendim aklınızda bulunsun. Gerçi otomatik de o ayar nasıl yapılır bilmem :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Cok teşekkür ederim.Sizin aracınızda hayirli olsun.Araci ilk aldığımda Dilovasindan dönerken otobanda iftara yetişmek için biraz sıkıştırdım. Bu dpf olayında biliyorum.Ama benim daha önceki hiç bir dizel aracimda böyle bir uyarı almadım.Zaman neyi gösterir biliyorum.mesela akşam yakit aldıktan sonra otobandan geldim.100km hızla 4.3 ortalamam var.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Elektrikçi arkadaştan parçayı aldım,cam açma butonlarinin orayı söktüm.Fakat modüle bağlı ucu beyaz olan söket modulden kurtuldu.Modul azıcık asagi kaçtı.Simdi bunu nasil yaparim.Aynada katlanmiyor şu an .Muhtemelen kart beyaz şokete bağlı.Biraz uğraşayım nasil yapabilirim

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bugün kapıyı söktüm ve içine düşen parçayı tekrar beyaz Sökete taktım.Aynalar kapalı kalmıştı,çok şükür düzeldi.Yalnız benim kartın üzerinde dip swiç yoktu.üzerinde rearview mirror holding yazıyordu.Veya ikinci bir kart daha mı oluyor,onu bilemedim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@lion Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Geri