Fc5 Eco cvt rolling

Ad Soyad
Can Albayrak
Aracınız
Civic FC5 2020
Herkese selamlar Civic fc5 Eco 1.6 125 cvt aracım var arkadaşımın Leon mk3 Tdi dsg 105 beygir 250 tork stok aracı ile dostane şekilde rolling yapmak istiyoruz sizce sonuç ne olur? Sport manuel modda vites değişim efekti ile mi yoksa sadece sport modda devri 6.5'e sabitleyerek mi daha iyi hızlanır? bu şekilde dostane deneyen varsa benzeri dizel veya başka araçlarla cevaplarsa sevinirim. Herkese kazasız belasız sürüşler sağlıklı günler dilerim.

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
50-200 deneyin kısa mesafede turbo avantajlı olur.
Benim tahminimce başta Leon tork ve Dsg'den dolayı öne geçer. Fc5 ile yüksek süratte yakalarsınız. 150-200 arası size bakar. S modda tam gaz gidin. Başlarken gaz pedalındaki gecikmeye dikkat edin. Benzinde kullanın. Dostane rolleri severim. :)

Ad Soyad
Can Albayrak
Aracınız
Civic FC5 2020
Ben de zaten aynı şekilde yüksek hızlarda belki şansım olabilir diye düşünüyorum. Başlangıçta hafiflik tork ve dsg ile uzar Leon ancak fc5 Civic'in turbo dizel arabaları geçtiği videolar var YouTube'da bakalım ne olur. Sizin atmosferik fc5 ile dostane denemeleriniz oldu mu ? Bu arada 5 yıl fb7 kullandım 3 yıldır fc5 kullanıyorum kalkışta ve ara hızlanmada fb7 daha iyi hissettiriyordu ancak yüksek hızda fc5 daha iyi gibi geldi. Cevaplar için teşekkür ederim güle güle kullanın araçlarınızı.

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri