Fc5 egzos

Selamün aleyküm şu egzos isini bir türlü anlayamadım fiyatlar o kadar garip geliyor ki egzos uçlarını kendim alıcam birtek çift çıkış egzos borusu tesisatı çekilecek oda yani biryer 400 tl diyor ikisi faal bir şekilde çalışırsa birisi 300 tl diyor dün akşam gruba üye olan bi abiyle kafede denk geldik sordun geçen sene 150 tl ye yaptırdım ben dedi anlayamıyorum egerki yakın zamanda ankara içerisinde yaptıran varsa bi bilgi verebilir mi ?

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Tam nasıl birşey istediğine ve yapan kişinin işçiliğine göre 100-200 lira oynaması normal.
Ben muayene de sorun olmasın ve polisle uğraşmayayım diye 2. tarafa da ekstra susturucu monte ettirerek çift çıkış aktif yaptırdım.
250 lira yapılan tüm işçilik ve borulara verdim. (egzos uçları hariç)
250 lira da ekstradan aldığım son susturucuya verdim.

Ekli dosyalar

• IMG_7581.jpg
    IMG_7581.jpg
    212.4 KB · Görüntüleme: 140
Tam nasıl birşey istediğine ve yapan kişinin işçiliğine göre 100-200 lira oynaması normal.
Ben muayene de sorun olmasın ve polisle uğraşmayayım diye 2. tarafa da ekstra susturucu monte ettirerek çift çıkış aktif yaptırdım.
250 lira yapılan tüm işçilik ve borulara verdim. (egzos uçları hariç)
250 lira da ekstradan aldığım son susturucuya verdim.
Ben susturucudan sonra sadece bir t boru gibi birşeyle uzatmasini istiyorum bi abim öyle yapmış fotoğraf isteyeceğim size tekrar dönüş yapacağım dikkate alıp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ben de bugün adanada bir egsozcu abimle konustum. Orta ve son susturucuyu iptal edip sona varex sistemi takacaktım. Orta susturucuyu kesip yerine boru takacak son susturucuyu da iptal edip varex yapacaktı. Bakıma da 2bin km var acaba servise klasik bakım için gittiğinizde vs garanti dışı kalır mı?

Aracınız
Ben de bugün adanada bir egsozcu abimle konustum. Orta ve son susturucuyu iptal edip sona varex sistemi takacaktım. Orta susturucuyu kesip yerine boru takacak son susturucuyu da iptal edip varex yapacaktı. Bakıma da 2bin km var acaba servise klasik bakım için gittiğinizde vs garanti dışı kalır mı?
Bakıma orjinalleri taktırıp gideceğim fakat kesilen boruda kaynak izlerine dikkat ederler mi bu arabada işlem var diyip garanti dışı bırakırlarmı?

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bakıma orjinalleri taktırıp gideceğim fakat kesilen boruda kaynak izlerine dikkat ederler mi bu arabada işlem var diyip garanti dışı bırakırlarmı?
Servis farketse de farketmese de egsoz sistemiyle ilgili bir problem yaşarsanız garanti dışı yaptırmanız gerekir.

Egsoz harici garantiniz devam eder. Bir sıkıntı olmaz.

Geri