FC5 EXE Ekran Sorunu

Navi açıkmı ? Belki navi açıkken yapabilir ama yapmaması gerek bendeki EXe yapmıyor servise bence mutlaka söyleyin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cihazda soğuk lehim diye tabir edilen bir problem var gibi.

https://eksisozluk.com/soguk-lehim--81926

Bağlantılarda kullanılan lehimin gerekli iletimi sağlamayarak titreşim ve ısı ile bağlantıyı koparması gibi görünüyor. Bu iletim yeride ekrana güç veren kısımda olursa ekran gider gelir. Aynı olay ekranda da olabilir. Bir çeşit lehim çatlağı.

Araçlardaki elektronik cihazlar sarsıntılı çalışmaya göre planlanmıştır ama elektronik cihaz, her türlü problem çıkabilir.
Servise göstermenizi öneririm.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5466]cantas[/MENTION] Normal bir durum değil servise gösterin ;)

Aracınız
Merhaba bendede FC5 Exe mevcut.Bir hevesle flash disk e müzik yükledim ve çalmaya başladım.2 gün sonra aracı çalıştırdım ekran açılmadı 5 dakika sonra kendiliğinden geldi.Ertesi günde yapınca dinlediğim müziklerin bozulduğunuda farkettim bu arada ve flash diski çıkardım.Düzeldi.Sanırım flash daki virüsten olabilir.Sizdede böyle bir şey olabilir.

cantas

0
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba bendede FC5 Exe mevcut.Bir hevesle flash disk e müzik yükledim ve çalmaya başladım.2 gün sonra aracı çalıştırdım ekran açılmadı 5 dakika sonra kendiliğinden geldi.Ertesi günde yapınca dinlediğim müziklerin bozulduğunuda farkettim bu arada ve flash diski çıkardım.Düzeldi.Sanırım flash daki virüsten olabilir.Sizdede böyle bir şey olabilir.

Merhaba benim sorun sabah araç soğukken oluyor virüs kaynaklı değil

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri