FC5 executive dizel ilk depo

Dizel ilk depo ile 750 km yol yaptım. Ve depoyu doldurduğumda 270 lira yakıt aldı. Ortalama 37 kuruş falan yaktı şehiriçi ve şehirdisi tabi bunun içinde arada sporta alıp basmak da var ortalama tüketim 5.8 litre gün geçtikçe dahada düşüyor tüketim :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Dizel ilk depo ile 750 km yol yaptım. Ve depoyu doldurduğumda 270 lira yakıt aldı. Ortalama 37 kuruş falan yaktı şehiriçi ve şehirdisi tabi bunun içinde arada sporta alıp basmak da var ortalama tüketim 5.8 litre gün geçtikçe dahada düşüyor tüketim :)

Rakam gerçekten çok iyi, ben bu rakamları yakalayamadım, ancak kesinlikle bu değerlerde kullanım şekli hava sıcaklığı, yol güzergahı uzunluğu kısalığı hepsi bir etken.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Zannetmiyorum benim araçda daha yeni 1 ay 3 günlük. Sürekli üzerindeyim. Geçen 550 km yola 170 tl yaktım uzun yolda sürdüğüm halde. 31 kuruş yakmışım ortalama 5.0

Aracınız
Civic FC5 2018
İstanbul'da econ ve sakin kullanımla en minimal 6.5 ve genelde 6.8 litre yakıyorum. Şehir dışı kullanımda 5.5 litre ile 750 km yol gittim. Ben anlamıyorum nasıl şehir içi 6.5'tan aşağı düşürüyorsunuz.

Geri