Civic FC5 FC5 Executive paket anahtarın bagajda kalması

Ad Soyad
Erkam Erdem
Aracınız
Civic aracım yok
Arkadaşlar executive modelde anahtarsız giriş ve çalıştırma var. Anahtarı yanlışlıkla bagajda unutursak bagaj kapağı kapanmıyor ve uyarı veriyor. Bu sistem nasıl çalışıyor, anahtar bagaja çok yakınken de bagajın kapanmaması gibi bir durum olur mu?

gunesec

Özel Üye
Arkadaşlar executive modelde anahtarsız giriş ve çalıştırma var. Anahtarı yanlışlıkla bagajda unutursak bagaj kapağı kapanmıyor ve uyarı veriyor. Bu sistem nasıl çalışıyor, anahtar bagaja çok yakınken de bagajın kapanmaması gibi bir durum olur mu?
Anahtar cebimdeyken bagaj kapanıyor sorun yok. İçinde unutursanız kapanmıyor.

mturker

Özel Üye
Tahmin yürütmek gerekirse bagaj içerisinde bi sensöre benzer bişey olmalı . Ben kapanmadim anahtar içeride

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam bende 2018 FC5 Eco Elegance var...Aracı ilk aldığımda...Ben özellikle yedek anahtarı aldım ve bu bagaj meselesini denedim...Bagaj kapandı ...yedek anahtarla açtım bagajı Bilmediğim şey nedir benim ??? Aktif edecek bi ayar mı var acaba ??

2018 ocak çıkışı aracım...Elegance larda yokmu bu özellik ??

Son karar tabiki sizin. Saygılar

Ad Soyad
Erkam Erdem
Aracınız
Civic aracım yok
Hocam bende 2018 FC5 Eco Elegance var...Aracı ilk aldığımda...Ben özellikle yedek anahtarı aldım ve bu bagaj meselesini denedim...Bagaj kapandı ...yedek anahtarla açtım bagajı Bilmediğim şey nedir benim ??? Aktif edecek bi ayar mı var acaba ??

2018 ocak çıkışı aracım...Elegance larda yokmu bu özellik ??

Elegance pakette anahtarsız çalıştırma olmadığından dolayı olduğunu düşünüyorum.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Bagajın kapanmaması meselesine gelince tahminde bulunayım....Bence anahtarın immobilizer chipini taniyan bi algılayıcı sensör var bagajda...Bagaj içine anahtar yaklaşınca algılayıcı sensörden beyne sinyal gidiyor ve anahtarın üzerindeki bagaj açma tuşu sinyalini aktif edip, bagajı açıyor...Tahmin tabiki...

@erkam0211 hocam ...Elegance da anahtarsız çalıştırma yok olabilir bu dediğiniz...iyi günler

Son düzenleme:
Geri