Fc5 ferrari korna arıza

Aracınız
Honda Jazz
Merhaba
2018 otomatik dizel fc5 aracımızı yeni aldik
Ferrari havalı korna taktırdım montaj esnasında kornada sorun yoktu kaputu kapatıp yola çıktığımda korna çalmamaya başladı ve gösterge panelinde araç durduğunda motoru otomatik durduran sistemin ikaz ışığı ve yanında ünlem işareti çıktı ve bu ikaz ekrandan gitmiyor sebep ne olabilir tecrübe eden abilerim var ise bilgi verebilirmisiniz kitapçıkta ikaz ışığını gördüğünüzde servise gidin yazıyor konu benim icin önemli görüşlerinizi rica ediyorum

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba
2018 otomatik dizel fc5 aracımızı yeni aldik
Ferrari havalı korna taktırdım montaj esnasında kornada sorun yoktu kaputu kapatıp yola çıktığımda korna çalmamaya başladı ve gösterge panelinde araç durduğunda motoru otomatik durduran sistemin ikaz ışığı ve yanında ünlem işareti çıktı ve bu ikaz ekrandan gitmiyor sebep ne olabilir tecrübe eden abilerim var ise bilgi verebilirmisiniz kitapçıkta ikaz ışığını gördüğünüzde servise gidin yazıyor konu benim icin önemli görüşlerinizi rica ediyorum
Ek yapılan kabloları kontrol edin. Kablo bir yerlere sıkışmış veya ek yerleri iyi izole edilmemiş olabilir.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Enerjiyi nereden aldılar eski kornanın pabuçlarını söküp yenisine mi taktılar yoksa ayrı tesisat mı çektiler?

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri