Fc5 fren disk&balata

Aracınız
Civic FC5 2018
Bana da 4600 civarı fiyat söylediler
Özel serviste değiştirmeyi düşünüyorum garanti ile ilgili bir sıkıntı yaşar mıyım

Mi 9T cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Garantiyi bilemem ama hocam fren klapesi mi tam emin değilim usta işini bilmezse kırıp daha fazla hasar verebiliyor diye duydum. Bununda elektronik el freni ile alakası var vs. diye söylenmişti. Haziran ayında kampanya ile 3400-3700 arası bir ücret ödeyerek serviste disk balata değiştirdim.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Garantiyi bilemem ama hocam fren klapesi mi tam emin değilim usta işini bilmezse kırıp daha fazla hasar verebiliyor diye duydum. Bununda elektronik el freni ile alakası var vs. diye söylenmişti. Haziran ayında kampanya ile 3400-3700 arası bir ücret ödeyerek serviste disk balata değiştirdim.
işi bilen özel honda servisleri pc ye baglayarak servis moduna alıp balata değişimini yapıyor. ama bilmeyen bir yerde motoru bozuyorlar blatayı sökücez diye

Aracınız
Civic FC5 2018
işi bilen özel honda servisleri pc ye baglayarak servis moduna alıp balata değişimini yapıyor. ama bilmeyen bir yerde motoru bozuyorlar blatayı sökücez diye

Vermeye çalıştığım cevabı açıklamışsınız hocam :) Ben dışarıdan 2500 servisten 3500 fiyat alınca serviste yaptırmayı uygun gördüm hem orjinal parça hem de muhattap açısından.

Geri