Fc5 gosterge paneli

Ad Soyad
Deniz buluc
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba arkadaslar. Gostergedeki isik surekli beyaz yaniyor gaza basinca beyaza donmesi gerekli normalde yesil yaniyordu. 2017 arac elegance . Simdi durum soyle multimedya taktik ondandir dediler eski teybi geri taktik hala ayni. Camkiran servis bugun randevu verdi test surusu yapmaliyiz gazi fazla goruyor olabilir dedi. Bunu kimse cozemiyor lutfen yardim edin cok sinirim bozuldu bu araban artik
Lütfen kusura bakmayin yeni uye oldum yanlis yere konu actiysam affola

mturker

Özel Üye
Merhaba arkadaslar. Gostergedeki isik surekli beyaz yaniyor gaza basinca beyaza donmesi gerekli normalde yesil yaniyordu. 2017 arac elegance . Simdi durum soyle multimedya taktik ondandir dediler eski teybi geri taktik hala ayni. Camkiran servis bugun randevu verdi test surusu yapmaliyiz gazi fazla goruyor olabilir dedi. Bunu kimse cozemiyor lutfen yardim edin cok sinirim bozuldu bu araban artik
Merhaba öncelikle sakin olun yer yüzünde çözülemeyecek hiç birşey yoktur.
Düşünün ki en fazla ledler zarar gormustur.
Normalde beyaz yanar belli km hız aralıklarında beyazdan yeşile geçişli şekilde renk değiştirir , Doğru adrestesiniz Çamkıran işinizi çözer.
Size tavsiyem bı 5 dk akü kutup başlığının birisini sokun bekleyin.
Bazen sonradan takılan multimedyadaki canbus aracın bilgilerini okudugu için yanlış sinyal gönderip farklı yerlerde kısıtlama yapabiliyor.
Yada sapittirabiliyor. Siz eski multiyi bağlayın, kutup başını sokun 5 dk sonra geri takın.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Deniz buluc
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba öncelikle sakin olun yer yüzünde çözülemeyecek hiç birşey yoktur.
Düşünün ki en fazla ledler zarar gormustur.
Normalde beyaz yanar belli km hız aralıklarında beyazdan yeşile geçişli şekilde renk değiştirir , Doğru adrestesiniz Çamkıran işinizi çözer.
Size tavsiyem bı 5 dk akü kutup başlığının birisini sokun bekleyin.
Bazen sonradan takılan multimedyadaki canbus aracın bilgilerini okudugu için yanlış sinyal gönderip farklı yerlerde kısıtlama yapabiliyor.
Yada sapittirabiliyor. Siz eski multiyi bağlayın, kutup başını sokun 5 dk sonra geri takın.

Multimedyayo soktum. Olmadi bazilari zengin karisim dedi lpg ayari yapildi olmuyor yine. Kutup basini yeni multimedya varken denemedim deneyecegim

mturker

Özel Üye
Multimedyayo soktum. Olmadi bazilari zengin karisim dedi lpg ayari yapildi olmuyor yine. Kutup basini yeni multimedya varken denemedim deneyecegim
Dene kutup başını,
Ayrıca LPG de zengin fakir karışımı olsa benzinde düzgün çalışması lazım.

Ad Soyad
Deniz buluc
Aracınız
Civic FC5 2017
Eger oyle ise buji degisimi subao ayari yapildi alakasi olur mu. Dediginiz gibi lpg benzinde fark edebilirdi ama arac ikisindede stabil calisiyor pc de bisey gorunmuyor wriza kodu falan

mturker

Özel Üye
Eger oyle ise buji degisimi subao ayari yapildi alakasi olur mu. Dediginiz gibi lpg benzinde fark edebilirdi ama arac ikisindede stabil calisiyor pc de bisey gorunmuyor wriza kodu falan
Arıza lambası yanmadigi müddetçe arıza kodu kaydetmez bizim araclar öyle...

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba hocam, multimedia içerisinde gösterge ayarı kapalı olabilir mi? Bende 2019 var ve bu seçenek açılıp kapatılabiliyor.

Ad Soyad
Z. Tufan
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba hocam, multimedia içerisinde gösterge ayarı kapalı olabilir mi? Bende 2019 var ve bu seçenek açılıp kapatılabiliyor.
Ben de ayni şeyi düşünüyorum. Multimedya icinde bunun ayari var. İsterseniz sürekli beyaz yanmasını sagliyorsunuz isterseniz ekonomik surusu gostermesi icin beyaz-yeşil uyari verecek sekilde ayarlayabiliyorsunuz. Belki siz cihazi söküp takinca bu ayar sifirlanmistir.

Geri