Fc5 hız sabitleyici

Aracınız
Fc5 Elegans aracımda bugun hız sabitleyiciyi denedim. Yalnız bir nokta dikkatimi çekti, diğer başka marka araçların hemen hemen hepsinde olan, hız sabitleyiciyi devreye sokunca ekranda çıkan hız göstergesi , bu araçta yok ya da ben göremedim. Yani ekranda bi normal aracın hız görüntüsü bir de hız sabitleyicinin hız görüntüsü olması lazım diye düşünüyorum.
Yani artı veya eksi tuşuna basınca, hangi hıza sabitlendiğini göremiyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6755]magic_star[/MENTION]

Aracınız
Hocam ben bugun göremedim çok inceledim ama yok, yani sadece büyük bir puntoyla ekranda çıkan aracın hızını gösteren rakamlar haricinde bir hız rakamı yok benim elegansda.
Fc5 Elegansı olan arkadaşlar siz ne diyorsunuz bu işe?

Aracınız
Hocam ben bugun göremedim çok inceledim ama yok, yani sadece büyük bir puntoyla ekranda çıkan aracın hızını gösteren rakamlar haricinde bir hız rakamı yok benim elegansda.
Fc5 Elegansı olan arkadaşlar siz ne diyorsunuz bu işe?

Aynen hocam hız sabitleyicinin hızını göremiyorsunuz aracın normal hızı görünüyor sadece

CASPER_VIA_M1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cnyt01

0
Aracınız
Hocam Nası çıkmıyor . Bende çıkıyor ben - tuşuna basıyorum o anki hızla aktif oluyor sonra arttırıp azaltıyorum .

cVc Rs

Aracınız
Hocam Nası çıkmıyor . Bende çıkıyor ben - tuşuna basıyorum o anki hızla aktif oluyor sonra arttırıp azaltıyorum .

cVc Rs

Hocam sizin ki exden bile dolu model elegancelarda malasef yok o yüzden gaza gelip 100de sabitken bir bakıyorum 140 kaptırmış gidiyor arac ☺

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri