FC5 Honda Civic USB bellek şarkı çalma problemi

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba kazasız-belasız sürüşlerle,
2017 model FC5 Honda Civic executive paket aracımı USB bellekten müzik dinlerken aracı stop edip tekrar çalıştırdığımda her defasında ilk şarkıya geçiyor, kaldığı yerden devam etmesi gerekmiyormu? bunun bir ayarı varmı acaba?
Şimdiden teşekkür ederim...

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba kazasız-belasız sürüşlerle,
2017 model FC5 Honda Civic executive paket aracımı USB bellekten müzik dinlerken aracı stop edip tekrar çalıştırdığımda her defasında ilk şarkıya geçiyor, kaldığı yerden devam etmesi gerekmiyormu? bunun bir ayarı varmı acaba?
Şimdiden teşekkür ederim...
Merhaba,
Öncelikle tanışma bölümüne kendinizi tanıtan bir konu açarsanız uygun olur.

Konu ile ilgili olarak kaldığı yerden devam etmesi gerekiyor.

Hareket halinde video izleme modülü taktırdıysanız belki onun komutuyla her seferinde sıfırlanıyor olabilir.

Aracınız
Civic FC5 2017
Forumdaki herkese Merhaba kazasız-belasız sürüşler dilerim,
2017 model FC5 Honda Civic executive paket aracımı USB bellekten müzik dinlerken stop edip tekrar çalıştırdığımda her defasında ilk şarkıya geçiyor, kaldığı yerden devam etmesi gerekmiyormu? bunun bir ayarı varmı acaba?
şimdiden teşekkür ederim...

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba,
Öncelikle tanışma bölümüne kendinizi tanıtan bir konu açarsanız uygun olur.

Konu ile ilgili olarak kaldığı yerden devam etmesi gerekiyor.

Hareket halinde video izleme modülü taktırdıysanız belki onun komutuyla her seferinde sıfırlanıyor olabilir.

teşeşkür ederim bilginiz için, tanışma bölümünden konuyu tekrar açtım,
modül taktırmadım orjinal hali aldığımdan beri böyle biraz kurcaladım ama çözüm bulamadım

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
teşeşkür ederim bilginiz için, tanışma bölümünden konuyu tekrar açtım,
modül taktırmadım orjinal hali aldığımdan beri böyle biraz kurcaladım ama çözüm bulamadım

rica ederim.

USB nizi bilgisayara takıp içerisindekileri yedekledikten sonra, biçimlendirin. Formatı FAT32 seçin. bir de o şekilde deneyin. Belki soruna etkisi olur.

Çünkü araç içerisinde öyle bir menü hatırlamıyorum.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Kendinizi tanıtmamışsınız üstüne üstlük bir konuyu birkaç yere açıp konu kalabalığı yapıyorsunuz forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim.

Ayrıca konu ile alakalı arama bölümünü kullandınız mı? @Knowtake

Aracınız
Civic FC5 2017
ya arkadaş bi soru sorduk herkes forum kuralları diyor tamam üyeliğimi sonlandırıyorum, rahatsızlıktan dolayı kusura bakmayın

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
ya arkadaş bi soru sorduk herkes forum kuralları diyor tamam üyeliğimi sonlandırıyorum, rahatsızlıktan dolayı kusura bakmayın
Hocam sorun çıkarmayın her yerde bu forum kuralları geçerlidir. Servise gidip bu soruyu sorsanız mekanik bölümü, hasar bölümü, satış danışmanı vs herkese ayrı ayrı sorar mısınız bunun gibi düşünün.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Burada galiba benden dolayı karışıklık oldu kusura bakmayın :(
@Knowtake sizden talep edilen "Tanışma" kısmında kısaca kendiniz tanıtmanız o kadar. Sorularınızı tanışma kısmına sormanıza gerek yok.

Örnek bir mesaj,
Merhabalar,
Ben x şehrinden x,
aracın civic xxxx ve x yaşındayım.

Bu mesaj sonrasında sorularınız için gerekli konularda yeni başlık açabilirsiniz. Ancak öncelikle geçmişte bu konu ile ilgili başlık açılmış mı bunu arama ile kontrol etmenizi tavsiye ediyorum.
Sorun için @UK61 ve @Knowtake den özür dilerim :(

Geri