Civic FC5 Fc5 iç ve bagaj aydınlatma.

Trust

0
Aracınız
Aracınız
Hocam bunun montajı nasıl oluyor bi güzel anlatsanız da bizde faydalansak..linkteki ürün nasıl uydu...nereye taktınız? Ampul gibi değil çünkü

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam bunun montajı nasıl oluyor bi güzel anlatsanız da bizde faydalansak..linkteki ürün nasıl uydu...nereye taktınız? Ampul gibi değil çünkü

Hocam led plaka şeklinde oluyor, içerikte iki tane duy tipine uyacak şekilde ek kablo bağlantısı geliyor, takacağınız yer standart t10 ise T10 ek kablosunu bağlıyor aracın duy girişine takıyorsunuz. Plakanın arkasında çift taraflı bant oluyor bu bant ile montaj yaptığınız yere yapışmasını sağlıyorsunuz.

RFTCLK

0
Aracınız
Merhabalar ürünü ben de inceledim ve sipariş vermeyi düşünüyorum. Tek olarak da satıldığını​ gördüm aynı satıcıdan ve daha uyguna geliyor başka almak isteyen olursa. Yanlız bir şey sormak istiyorum. Arıza lambası yakıyor mu ya da ısınma durumu falan oldumu sizde?

etab5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar ürünü ben de inceledim ve sipariş vermeyi düşünüyorum. Tek olarak da satıldığını​ gördüm aynı satıcıdan ve daha uyguna geliyor başka almak isteyen olursa. Yanlız bir şey sormak istiyorum. Arıza lambası yakıyor mu ya da ısınma durumu falan oldumu sizde?

etab5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arıza Lambası yakmaz, led halojen kadar ısınmaz ;)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Duy tipini değiştirerek takmak için ek kablosu var uyma ihtimali yüksek, bu arada size mail atmıştım okumadınız sanırım.

konu ile ilgili mail almadım..sadece sitede turbo ve atmosferik civiclerin ayrı ayrı başlık altında toplanmasını önermiştim..cevap olarak rs kasa kodunu biliyormusunuz yazılmış...ben hb rs i nisanda alcam..kasa koduna dikkat etmedim.

Geri