FC5 ile FB7 Arasında ki Farklar !

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=943]kayhanbozkus[/MENTION] Şimdiden hayırlı olsun, bence paket içerisinde en önemli olanları cam filmi ve kaput filmi, cam filmi 3M diyor ama kaput filmi markası ne onuda öğrenmek lazım.

Benim de bir sorum var :) sakıncası yok ise hangi aracı ne kadara anlaştınız ben de bu ara bakıyorum.

Aracınız
Abi bugun bayiye gittik arac konusunda anlastik. Bize soyle bir paket sundular sence mantikli mi bunu yaptirmamiz gerekir mi ?

8494c6814a1087632a16aa650b206796.jpg

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kardeşim benim ağzım yandı. ses yalıtı yapıcaz gövde altına çamurluklar taban komple kaplancak dendi. 1000 bakımına gittiğinde araba lifte kalkınca yapılmadığını gördüm. gttim yetkiliyle konuşmaya biz sadece çamurlukların iç tarafına görünmeyen yara ypaıyoruz isterseniz tabanada pütür atalım dediler tabana pütür attılar. daha sonra sanayide arabayı kurcalarken çamurlukların iç tarafında hiçbişey olmadığını gördüm. tekrar gittim yetkili biriyle görüşmeye bu seferde. size çamurluk bilgisini veren kişi yanlış bilgi vermiş öyle bişeyi biz zaten yapamıyoruz iznimiz yok sadece tabana pütür atıyoruz dediler. anlaşırken tam olarak yapılacak şeyleri yapılma şekilleri ve yerleriyle beraber garantisiyle beraber imzalı kağıtla beraber al. aksi halde sadece pütürün yalıtıma hiç bi faydası olmuyo .

dCivic

0
Bence fd6 ve fb7nin şanzıman daha iyi. Bu cvt şanzımana bi türlü alışamadım. 5bin devire dayıyo gidiyor mu gitmiyor mu o da belle değil bağırıp duruyor. Fb7de en azından vites küçültüp iyi hızlanıyor ara hızlanmalarda. Yalıtım konusunda evet biraz fark var da yine bi alman grubu kadar asla... Bence hâlâ fd6 ve fb7...

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

b9fbaf5746793027a6f72215b25833ce.jpg
fc5 ler kendiliğinden göçüyor.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
1-Bende bu arkadaşa katılıyorum fc5 lerde arka cam ile tavan arasında kendiliğinden göçükler olusuyor.
2-Arka cama çamur atıyor
3-fb-7 ye göre daha fazla yakıyor.
Ama iç dizayn ve konfor fc5 in daha iyi

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri