FC5 ilk depom bitti, sonuçlar için içeri :)

Aracınız
Civic FC5 2018
Lpg ye gectim fakat cruise control de itme kakma yapiyo sabit hizda,,benzinde yapmıyor..2,3km benzinde gittim yapmadi acaba lpg yi ilk kullandigim icin olabilirmi?

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
İtme kakma hepsi yapıyor sanırım bende de var sabit hızda çok saçma bir durum servise sordum düşük devirde yapıyormuş ta falan filan yakışmıyor bu araca

İtme kakma hepsi yapıyor sanırım bende de var sabit hızda çok saçma bir durum servise sordum düşük devirde yapıyormuş ta falan filan yakışmıyor bu araca
Bugun ilk1000 bakimi icin gittim servise itme kakma yaptığını söyledim,cvt nin cruise esnasinda devir yakalama hareketi dedi sıkıntı yok dedi..neyse ki fazla Cruise kullanan biri degilim

Aracınız
Bugun ilk1000 bakimi icin gittim servise itme kakma yaptığını söyledim,cvt nin cruise esnasinda devir yakalama hareketi dedi sıkıntı yok dedi..neyse ki fazla Cruise kullanan biri degilim

Itme kalkma benim kide yapıyor manüel olduğu halde . Ama gerçekten de düşük devirlerde yapıyor

Aracınız
Civic FD6 2008
Itme kalkma benim kide yapıyor manüel olduğu halde . Ama gerçekten de düşük devirlerde yapıyor
Sizin araba galiba fd6. Benim önceki arabam fd6 itme kalkma yapmaya başlamıştı (manuel) bujilerden kaynakli çıktı. Ne tesadüftür benzinde yapmıyordu ama LPG de yapıyordu. Ustanın dediği bujilerin hafif sıkıntısı benzinde çok hissettirmez ama LPG de hemen farkedilir demişti. Sonra makinaya bağlayıp yolda kontrol edildi bujilerin birisi ateşleme arızası verdi. Aynı gün sübap ayarı,gaz kelebeği temizliği de yapılmıştı. Buna rağmen buji değişmeden önce itme kalkma aşırı fazlaydı. Bir bujinin sıkıntısı yüzünden.Siz ne zaman değiştiriniz bujileri

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Uzun yolda kullandiysaniz ilk LPG deponuzu fazla yakmış. Karma kullanmışsanız normal sayılır, şehiriçi kullanım ise güzel değer

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Adapazarı sehir icinde yaklaşık 50km-
Adapazarı ndan karasuya-karasu icinde yaklasik 20 karasudan adaya-adadan tekrar karasuya yani karma tüketim.zaten işe gec kalmamak için bütün gün sert kullandım uzun yolda 110-150 km/h ile kullandım,bi ara vitesi S de kullandım..

Geri