FC5 ilk depom bitti, sonuçlar için içeri :)

İyi çok güzel fakat anlamadığım sizin araç bu şekilde de aynı araç aynı şehir de neden bu kadar farklar çıkıyor exe eco ile eco kapalı 290 km İstanbul içi anca görmekteyiz bu farklar neden oluşmakta biri bana izah edebilir mi acaba bu çok anlamsız

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sen kaç km yol yapıyorsun hocam İstanbul içi

WAS-LX1A cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Valla bende anlamadim ben gaziantep de yasiyorum aracim 2018 eco elegance. Sehir icinde 280 km gidebiliyorum uzun yolds 380 420 arasi gittim ama sabiyltleyici ile 98 e sabitleyerek bu arkadas istanbul icinde boyle gidiyorsa benim bu arkadastan ogrenmem gereken bir seyler var?

Valla bende anlamadim ben gaziantep de yasiyorum aracim 2018 eco elegance. Sehir icinde 280 km gidebiliyorum uzun yolds 380 420 arasi gittim ama sabiyltleyici ile 98 e sabitleyerek bu arkadas istanbul icinde boyle gidiyorsa benim bu arkadastan ogrenmem gereken bir seyler var
Valla benim araç ta da sıkıntı var 22 binde 43 lt doluyor İstanbul içi full trafik sabah ısınınca çıkarım yola çok zorlamam maksimum 300 km gidiyor adamlar 32 - 35 lt ile 400 kmlerden bahsediyo lpg ayarımı yaptırmak lazım anlamadım ki

WAS-LX1A cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim lpg tanki en son aldigimda 35 lt ye yakin aldi onda da otene kadar kullandim ondan once son dis bittikten sonra aliyordum o da 32 lt oluyordu genelde shell den aliyorum.

Evet arkadaşlar bugün sabah ankaradan, ıspartaya uzun yol yaptım. Tüketim Resimleri ekliyorum. Şimdi moladayım, tekrar depoyu fulledim , Ispartadan ankaraya dönüyorum 1 saatlik yolum kaldı, depo bittiğinde tekrar son tüketimi ekleyeceğim.

Ispartaya Giderken depo 32 litre aldı, ortalama 6,7 litre tüketim ile 442 km de bitti arkadaşlar. Ortalama hızım 97 km idi. Değerler çok güzel :)

IMG_3253.JPGIMG_3254.JPG

İyi çok güzel fakat anlamadığım sizin araç bu şekilde de aynı araç aynı şehir de neden bu kadar farklar çıkıyor exe eco ile eco kapalı 290 km İstanbul içi anca görmekteyiz bu farklar neden oluşmakta biri bana izah edebilir mi acaba bu çok anlamsız

Hocam bence 2019 arkadasin araci birseyler degismis civic de. rail braketi degisirken biseyler daha degismis benzin ecusuna yazilim lpg ecusuna da yazilim guncellendi demisti mehmet ozencler. Arkadasin attigi fotograftaki enjektor sanki benimkinden biraz farkli gibime geldi bana. Bizim araclarda lpg tuketimi gorulmedigi icin araclar arasinda fark var olmasi gereken tuketim arkadasinki gibi aslinda bu araci 2019 oncesinde alanlarda bu muamma olarak kalacak buyuk ihtimal.

Hocam bence 2019 arkadasin araci birseyler degismis civic de. rail braketi degisirken biseyler daha degismis benzin ecusuna yazilim lpg ecusuna da yazilim guncellendi demisti mehmet ozencler. Arkadasin attigi fotograftaki enjektor sanki benimkinden biraz farkli gibime geldi bana. Bizim araclarda lpg tuketimi gorulmedigi icin araclar arasinda fark var olmasi gereken tuketim arkadasinki gibi aslinda bu araci 2019 oncesinde alanlarda bu muamma olarak kalacak buyuk ihtimal.

Başkan 15/11 /2018 de aldım bende dediğin gibiyse bu iyileştirmeden biz nasıl faydalanabiliriz seninde sıkıntın olduğu net biliyorum yakıt konusunda sen daha vakıfsın bi arge yaparmısın bu konu ile ilgili merco bakım işini unutmadım ( bizi madara ediyorsun forum larda ) yazacağım sana
Saygılar

Geri