Civic FC5 Fc5 ilk muayene süresi?

Arkadaşlar trafikte çalışan bir arkadaşımdan sordum temmuz ayında yeni yönetmelik çıkmış bu tarihten sonra ilk muayene 3 yıl. Ben mart 29 da aldığım için 2 yıl. Saçmalık ötesi bir durum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

O iste bi yanlislik var bence bende sifir fabrikasyon cikis lpgli aldim muayene tarih tescil tarihinden 3 yil sonrasi hatta arabayi aldigimizda ruhsata bakip "iyi lan muayenesi 3 yil sonraymis" demistim.

#06afm316 #fc5 #civic

Kayhan bey aracınızın tescil tarihi nedir acaba ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Trafiğe itiraz edilme durumu var mı acaba, yolum düştüğünde gidip görüşmeyi düşünüyorum

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Yine mi sen :D

Bu karara göre bizim her türlü 2 yılda muayeneye girmemiz gerek. Belirtilen tarihten sonrasına 3 yıl. Bizimkileri de erteleseler keşke.
Şurada bir ayar olacaktı engelleme, neyse bir ara yaparım. Şaka bir yana yazı çok açık değil. Yanlış anlamaya müsait. İlk tespit muayenesine sokmam ama 2. yıl çağırmam demiyor. Fakat ilk muayeneye girmeyen araç neden 2. yıl muayeneye gitsin. İlk muayene otomobil sınıfında 3. yıldan sonra yapılır. Sormak lazım

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
arkadaşlar acil birşey soracağım 2017 yılında 0 tüplü honda civic aldım direk muayeneye gittim. 0 araçlarda muayene 3 yıl sonraymış. neden gitmiş olabilirimi araştırıyorum tüp mü sonradan takıldı diye düşünüyorum. bunu nasıl anlayabiliriz bilgisi olan var mı

Geri