FC5 Kapı Somunlarında Boya ve Çapak

Huux

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba. 1 yıl önce 2017 FC5 aldım araçtan gayet memnunum. Bugün arkadaşla ayak üstü sohbet ederken 2. el aldığımı expertize sokturmadığımı belirttim. O da bakalım inceleyelim dedi.

Kapıları açtığımızda şoför kapısı hariç diğer kapı somunlarında mavi boya ile karşılaştık ve dört kapının dördünde de iç taraflarda çapaklanma kaynak izleri vardı.

Bagaj kapağında da bir kaç kusur vardı. Kaputu açtığımızda da aynı mavi boya ve sarı boya ile karşılaştık.

Gece olduğu için fotoğraf çekemedim sabah eklerim.

Acaba sizlerinde dikkatini böyle şeyler çekti mi? Sadece benim araca mahsus bir durumla mı karşı karşıyayım?

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Boyanın bir kısmı vida üzerinde bir kısmı da gövdeye taşmış şekildeyse vidanın torklandığı çizgiyi gösterir, sök tak yapıldığında vidayı sıkarken vidadaki boyayı gövdedeki boyaya kadar sıkıp bırakırsınız.Ayrıca vidaya lokmayı oturturken üzerindeki boya kalınlık yaptığı için ya oturmaz otursa da boyada iz bırakır. Vida üzerindeki boyada lokma izi vb bişey yoksa bence sorun etmeyin. Ama fotograf eklerseniz daha iyi olur

06 HONDA 2234

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Son kalite kontrolde vidalar kontrol edildikten sonra kontrolden geçtiğine dair işaret bırakmak için boyanır.

Geri