Civic FC5 Fc5 Kasa Civic Kasko ve Sigorta Ücretlerini Paylaşın Lütfen

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar benim çok fatli bir sorunum var. Arac engelli aracı olduğundan ve babam 6 ay evvel vefat ettiğinden dolayı ,MTV nin ilk taksidini bugün ödedim, internet bankaciligindan öderken annemin ismi ilk sırada olduğu için onun kimlik no su ile ödedim,lakin ruhsatta ablamın ismi yazıyor,diğer 3 kişi ben dahil annem ve diğer ablam hak sahibi olarak görünüyor.
Benim korkum şu kasko ve sigorta yaptırırken annemin ismi ile mi olacak?😀 Eğer öyle olursa ayvayı yedim,çünkü ilk defa yapılmış olacak,yok ruhsatta ablamın ismi yazıp onun ismi ile kasko yaptiririsam yirtmis olurum 😁
Bilgi sahibi olan var mı?

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar benim çok fatli bir sorunum var. Arac engelli aracı olduğundan ve babam 6 ay evvel vefat ettiğinden dolayı ,MTV nin ilk taksidini bugün ödedim, internet bankaciligindan öderken annemin ismi ilk sırada olduğu için onun kimlik no su ile ödedim,lakin ruhsatta ablamın ismi yazıyor,diğer 3 kişi ben dahil annem ve diğer ablam hak sahibi olarak görünüyor.
Benim korkum şu kasko ve sigorta yaptırırken annemin ismi ile mi olacak? Eğer öyle olursa ayvayı yedim,çünkü ilk defa yapılmış olacak,yok ruhsatta ablamın ismi yazıp onun ismi ile kasko yaptiririsam yirtmis olurum
Bilgi sahibi olan var mı?
Merhaba. Öncelikle başınız sağolsun. Sigorta ve kasko işlemleri için sigortacınız hak sahibi tüm kişiler için teker teker sorgulama yapıp size en uygun fiyatı söyleyecektir. Trafik sigortası sizin adınıza, kasko ablanızın veya annenizin adına en uygun şekilde çıkabilir. Trafik sigortasında çok fazla değişiklik olmuyor bildiğim kadarıyla ama kaskoda fark çok değişiyor. Kasko sizin adınıza çıkmazsa isterseniz noterden vekalet alabilirsiniz kasko işlemleriniz olursa.

SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba. Öncelikle başınız sağolsun. Sigorta ve kasko işlemleri için sigortacınız hak sahibi tüm kişiler için teker teker sorgulama yapıp size en uygun fiyatı söyleyecektir. Trafik sigortası sizin adınıza, kasko ablanızın veya annenizin adına en uygun şekilde çıkabilir. Trafik sigortasında çok fazla değişiklik olmuyor bildiğim kadarıyla ama kaskoda fark çok değişiyor. Kasko sizin adınıza çıkmazsa isterseniz noterden vekalet alabilirsiniz kasko işlemleriniz olursa.

Merhaba
Ben zaten 6 ay evvel vekalet almıştım tüm aile bireylerinden, aslında benim adıma cimasida iyi değil çünkü babam sağ iken babam adına kasko yaptırıyorum mecburen,benim de kasko hakkım sıfırlanmış oluyormuş bu şekilde söylediler,yani yine ilk basamaktan baslayacakmisim. Neyse bakalım yarın belli olur artık, inşallah en uygun olarak ablam için kasko fiyatı verirler,ruhsat onun üstüne görünüyor sonuçta.
Teşekkürler

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba
Ben zaten 6 ay evvel vekalet almıştım tüm aile bireylerinden, aslında benim adıma cimasida iyi değil çünkü babam sağ iken babam adına kasko yaptırıyorum mecburen,benim de kasko hakkım sıfırlanmış oluyormuş bu şekilde söylediler,yani yine ilk basamaktan baslayacakmisim. Neyse bakalım yarın belli olur artık, inşallah en uygun olarak ablam için kasko fiyatı verirler,ruhsat onun üstüne görünüyor sonuçta.
Teşekkürler
Rica ederim. İşlemler istediğiniz gibi sonuçlanır umarım. Kolay gelsin.

Aracınız
Civic FC5 2020
Sigorta 9230 %35 cezalı,En ucuz kasko,hepiyi diye bı yer 17.000 TL
mecburen böyle yaptiracagim

Son düzenleme:

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam mükemmel rakam. Benim sigortacı geçen seneki fiyatlara göre x2 veya x3 dedi. Yani yaklaşık 20.000 sigorta hariç. Önümüzdeki ay netlesince buraya alıntılarım.
Anadolu sigortadan yenilettim kaskoyu en üst paket 13.130 tl ye. (24 bin aksesuar ekli) Gecen yıla göre x2 oldu.

atk

Aracınız
Civic FC5 2019
Sigorta: 6.010 tl. Geçenlerde ufak bir kazam vardı. Sanırım ondan bir tık yüksek çıktı. O olmasaydı sigortacım “4.500” civarında olacağını söyledi.
Kasko ve sigortada 3. Yılım
Kasko: aveon (11.000 tl)
Yetkili servis orijinal parça.
2x15 gün ikame araç
Ön cam muafiyetsiz
830 liraya da sınırsız imm yaptırdım.

kasko beklediğimden ucuz oldu. Geçen sene 8bin küsüre yaptırmıştım.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
14.09.2023
2017 model Civic RS
4. derece hasarsızlık indirimi

Trafik: 2845 TL (ray sigorta)
Kasko: 8050 TL (sınırsız çekici hizmeti) (Türkiye Sigorta)
Sınırsız İMM: 992,20 TL (Neova)

Son düzenleme:
Geri