Civic FC5 Fc5 Kasa Civic Kasko ve Sigorta Ücretlerini Paylaşın Lütfen

gkosu

0
Aracınız
arkadaşlar ethica sigorta yada nippon sigorta hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba en uygun teklifi bu şirketler veriyor

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
arkadaşlar ethica sigorta yada nippon sigorta hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba en uygun teklifi bu şirketler veriyor

Zorunlu trafik sigortası için şirket isimlerine takılmıyorum en uygun hangisi ise ona yaptırıyorum :)

Etacli

0
Şirket açabilmek için aynu bankacılık sektöründe olduğu gibi belli bir meblayı devlete peşinen güvence bedeli olarak veriyorlar ki bunun amacı iflas falan gibi durumlarda vatandaş mağdur olmasın diye . Allah korusun bir sıkıntı da paranızı alırsınız her şirketten ama verirken bin dereden su getirerek verebilirler tabi ( ismi geçen şirketleri kastetmiyorum tabi) şuan hür sigorta kasko da uygun fiyatlar veriyordu. Tabi aracın plakası araç sahibinin yaşı kaçıncı kez kasko yaptırdığı aldığı indirimi herkes için değişken

İlbeyli58

Aracınız
2017 Elegance ECO AT. 3 yıllık ehliyetli eşime, Ethica Sigorta, 0 araca, 950 TL kasko 7 taksit, 650 TL zorunlu trafik sigortası 5 taksit çıkardı. Honda bayisi önerdi.

Geri