Civic FC5 Fc5 Kasa Civic Kasko ve Sigorta Ücretlerini Paylaşın Lütfen

Standart olması gerekmiyor mu bunun ben anlamadım?

trfik sigortası firmalar arasında standart yani a firması ile b firması arasında afaki fark olmuyor demek. kaskoda firması ile b firması arasıda 2 katına varan hatta daha fazla fark oluyor. trafik sigortasında yine risk faktörü göze alınıyor. herkesin riski farklı yani.

Aracınız
trfik sigortası firmalar arasında standart yani a firması ile b firması arasında afaki fark olmuyor demek. kaskoda firması ile b firması arasıda 2 katına varan hatta daha fazla fark oluyor. trafik sigortasında yine risk faktörü göze alınıyor. herkesin riski farklı yani.

Tamam işte trafik sigortası standart olmalı ama ben niye 565 ödüyorum anlamadım... kazam yok...

Aracınız
Eşimin üzerine araç, 88 doğumlu, ilk araba ilk kasko, trafik 1013 TL, kasko 2260 Anadolu sigortadan ikisi de, kasko full. Mevcut koşullara göre fena değil, daha fazla bekliyordum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2018 exe eco
sigorta 1050 tl,
kasko ise 2700 tl :( araci alali bir ay oldu fakat kasko yapmadim henüz. Bence ikisinin birleştirildiği orta bir fiyat olsaydi daha iyi olurdu.

Aracınız
2018 exe eco
sigorta 1050 tl,
kasko ise 2700 tl :( araci alali bir ay oldu fakat kasko yapmadim henüz. Bence ikisinin birleştirildiği orta bir fiyat olsaydi daha iyi olurdu.
2018 exe Eco sigorta 970 halk kasko 1730 aracımı engelli adına aldım 1 oldu olmadı

GM 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri