Fc5 kış lastik ebatı

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bende fiyat farkindan tam 205/55/16 alacaktim ki internetten biraz arastirma sonucunda 215/55/17 uygun fiyata faterwall kislik buldum bugun siparis verdim.sadece lastikler 2017 uretimi
Dikkat ettiniz mi bilmiyorum. 16" jant yerine 17" jant şiparişi vermişsiniz. 17" jantınız varsa problem değil. Lakin 16" janta 17" lastik takamassınız!

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Mrblar fc5 lerin üstündeki lastikleri 215/55/16 şeklinde.kışlık lastiği 205/55/16 şeklinde almayı düşünüyorım bir problem yaratır mı araçla ilgili

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Lastik programı var google playerdan (tire expert) ebatları kıyaslayarak uygun olup olmadığını belirtir. Ben baktım bir problem yok. Sadece yere basma alanı biraz küçülecektir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

rider

0
Orijinal ebadın dışında hesap yapılmadan değiştirilen ebatlarda daima lastiğin yuvarlanma dairesinin çapı değişecektir , bunu unutmayalım . Ölçü değişikliklerini gösteren konversiyon tabloları var en azından bunlarla kontrol etmekte fayda var

agit

0
Orjinal ebat ile 1.7 lik gibi rakam farkı var ancak kasko şirketi yukarıda da bir arkadaş yazmıştı problem yapar mı yapsa kaç mm kadar problem yapar araştırmak gerekir.kasko şirketleri bugünlerde çok detaylı davranacaklardır

Aracınız
Kaskonun böyle bir ölçü değişikliği için problem yapacağını düşünüyorum, orada kastedilen modifiye araclardaki abartı ölçü degisikligidir bence.
Bu arada bende de yavaştan kış lastiği telaşı başladı, 4 adet de teneke jant alıp kendim değiştirmeyi düşünüyorum, lastikciler geçen sene bile lastik değişimine 70 diyorlardı, bu sene 100 den kapıyı açarlar gibime geliyor
Ankara da çıkma ama bizim araca uygun sıfır ya da sıfıra yakın teneke jant nereden bulabilirim acaba

3 tanesi 600 tl 1 adedini 227 tl aldim internetten birkac gundur arastiriyorum kislik lastik fiyatlari ortalama 250-500 tl arasi daha yuksek fiyatlar var tabi,insallah aldigim lastikler problem cikarmaz,waterfall hk.pek kullanici yorumlarina rastlamadim.tekrardan yazim hatasindan dolayi kusura bakmayin:)

Geri