Civic FC5 Fc5 lpg de stop sorunu

Ad Soyad
Cancan kay
Aracınız
Civic FC5 2018
Selamunaleykum
Honda fc5 2018 aracım var dun lpgdeyken gaz kokusu geldi tekledi ve stop etti araba. Benzinde sorunum yok enjektorler kaçırıyor gibi daha önce başına böyle birşey gelen var mi acaba? Otogazcilari arıyorum biz ona bakamayız yetkili servise gidin diyorlar. Bugun tekrar denedim araç gaz yemedi gaz kokusu geldi sonra durup stop etti yine

Aracınız
Civic FC5 2018
Benim aracımda da benzer sorun ilk çalışmada benzinden lpgye geçiş aşamasında rampada durup tekrar kalkmaya çalıştığımda oluyordu. 2 hafta önce yetkili serviste garantiden lpg enjektörleri değişti. Öncesinde de yakıt pompası değişmişti. O da garantiden. Şindilik sorun yok. Servise gidin derdinizi anlatın bence

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Cancan kay
Aracınız
Civic FC5 2018
Arac 115binde garantisi sona erdi sanırım artik cebimizden yaptıricaz bugün kaputu açıp kontrol ettim enjektorden gaz kaçırıyor

Aracınız
Civic FC5 2018
6 yıl 150 bin km. Henüz dolmadı garantiniz. Eğer bakımları da serviste düzenli yaptırdıysanız garantiden çözerler işinizi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Cancan kay
Aracınız
Civic FC5 2018
Araci alalı fazla olmadı bakim gecmisini bilmiyorum doğrusu en temizi goturup baktiricaz anladigim kadariyla baska yerler cok kurcalamak istemiyor. Teşekkür ederim hocam ilgin için

Geri