Fc5 LPG

Ad Soyad
Onur unver
Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese iyi akşamlar 2018 fc5 otomatik aracıma LPG taktırmak istiyorum..BRC platinum Honda kit diye bir model var ustaya sorduğumda monifoldu delmeden pipo ile direk yapabileceğini ancak belli bir süre sonra sıkıntı olabileceğini söyledi.onun yerine monifoldu delersek daha sağlam olur dedi..arkadaşlar sizce ne yapmalıyım ...kullanan arkadaşlardan bilgi alabilirmiyim

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Herkese iyi akşamlar 2018 fc5 otomatik aracıma LPG taktırmak istiyorum..BRC platinum Honda kit diye bir model var ustaya sorduğumda monifoldu delmeden pipo ile direk yapabileceğini ancak belli bir süre sonra sıkıntı olabileceğini söyledi.onun yerine monifoldu delersek daha sağlam olur dedi..arkadaşlar sizce ne yapmalıyım ...kullanan arkadaşlardan bilgi alabilirmiyim
Forum kuralları gereği üye tanışma bölümünde kendinizi tanıtmanız gerekmektedir.

Pipolu sistemi pek tavsiye etmiyorlar. Zamanla sorun çıkarabiliyor. Ustanız doğru bilgilendirme yapmış. En sağlıklısı manifolda, yani yanma odasına en yakın yerden yapılan delme işlemidir. Kısa hortum, tekli, düşük milisaniye hızlarinda çalışan enjektor seçimi en mantıklısı olacaktır.

Geri