Fc5 makyajlı kasa

Merhabalar. Araca ilk bindiğimde arka koltuk kemer işareti çıkıyor hep. sonra bilgi tuşuna basınca ya da bi kaç dk sonra kayboluyor. bu durum normal midir? Bir de mesela sağ kapı açıkken ekranda sağ kapının açık olduğunu gösteren araba şekli çıkmıyor bilgi tuşuna basınca görebiliyorum.
b9f08cdb3674b6dd48c993904a00d2ee.jpg

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Fb7'de benzer işaret var. Mantık aynı olabilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2020
Kapı açık olduğunda sarı info işaret beliriyor info tuşuna basınca görüyorum bu da mı aynı sizinkinde?

Hocam düzeltiyorum benim aracımda resimde de gözüktüğü gibi kapıyı kapatıyorum tam kapanmadığı zaman direk gösteriyor ekranda 4-5 saniye sonra ekrandan geçiyor infoya basınca tekrar gözüküyor bütün kapılar böyleIMG_8224.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam düzeltiyorum benim aracımda resimde de gözüktüğü gibi kapıyı kapatıyorum tam kapanmadığı zaman direk gösteriyor ekranda 4-5 saniye sonra ekrandan geçiyor infoya basınca tekrar gözüküyor bütün kapılar böyleEkli dosyayı görüntüle 263928

Hocam bnde baktım şimdi aynı seninki gibi direk gösteriyor. Ama arka kapıyı açmadığım halde arka 3lü emniyet kemeri uyarısı veriyor demekki bilgi amaçlı bu uyarı hep verecek aracı ilk başlattığımızda.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam bnde baktım şimdi aynı seninki gibi direk gösteriyor. Ama arka kapıyı açmadığım halde arka 3lü emniyet kemeri uyarısı veriyor demekki bilgi amaçlı bu uyarı hep verecek aracı ilk başlattığımızda.

Evet onu bende çözemedim aynı şey gibi multimedya da hep çıkan bildirim gibi direk infoya basıyorum arabayı çalıştırınca elim alıştı artık

Muayeneye giderken arka emniyet kemerlerini bir türlü takamadım takıyorum çıkıyor takılı kalması için acaba aracın çalıştırmasımı lazım hiç denemedim

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri