Civic FC5 Fc5 motor isi yalitimi hakkinda

Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese merhabalar,

Fc5 kasa motor isi yalitimi hakkinda ne düşünüyorsunuz? Iceriye fazla isi aldigini hisseden, rahatsız olan oldu mu? Özellikle klima kullanılmayan bu donemlerde kabin ısısının motor kaynakli fazla yükseldiğini hissediyorum.

Teşekkürler..

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Herkese merhabalar,

Fc5 kasa motor isi yalitimi hakkinda ne düşünüyorsunuz? Iceriye fazla isi aldigini hisseden, rahatsız olan oldu mu? Özellikle klima kullanılmayan bu donemlerde kabin ısısının motor kaynakli fazla yükseldiğini hissediyorum.

Teşekkürler..

FB7 veya FD6larda olsa olabilir derdim ama FC5lerde motor ile kabin arasında bariz bir mesafe var, ısının normal şartlarda hissedilir etkisi olmaması lazım.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Herkese merhabalar,

Teşekkürler..

Araç hareket halinde iken yaşıyorsanız. Isıyı low konumu getirin. Geçmez ise hava iç sirkülasyon düğmesine basıp bir deneyin.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

gunesec

Özel Üye
Deneyimleyen olmamış anlasilan ya bende birsey var ya aracta :) gozlemleyim biraz daha bakalim.

Araç seyir halideyken (klima kapalı) ve fan da kapalı iken, sizin hızınıza bağlı olarak dışarıdaki havayı içeri alır. Soğuk konuma getirdiğinizde de sıcaklık vermeye devam ediyor mu? Bir de iç sirkülasyon aktifken deneyin. Sıcaklık ayarı da en düşükte olsun. Yine hava gelmeye devam ediyorsa servise bir gösterin.

Geri