Civic FC5 FC5 Multimedia

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba arkadaşlar,
2018 FC5 Elegance aracımın multimedyasını değiştireceğim. Fiyatlara bakıyorum anladığım kadarıyla 2000 TL den aşağı multimedya yok. Size soracağım soru ise Önerdiğinizi bir marka model var mı? İstanbulda hem satışını hem montajını yaptırabileceğim bir yer var mı? Birde bu işlem aracımın garantisini bozar mı? Yada aracımda değer düşüklüğüne sebep olur mu? Son olarak Honda servisler satış ve montaj yapıyor mu? Önerirmisiniz.
Teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende bu soruyu sordum birkaç defa fakat cevap alamadım. Kullanıp marka önerecek kimse yok. Servisi aradım kendileride cihaz satıyor ama dışardan alıp montajını servise yaptırırsanız garanti bozulmaz dediler. Bende bakıyorum şuan. 2 gb lık yeterli mi acaba yoksa 4 gb mı almak lazım onu bilmiyorum

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bende bu soruyu sordum birkaç defa fakat cevap alamadım. Kullanıp marka önerecek kimse yok. Servisi aradım kendileride cihaz satıyor ama dışardan alıp montajını servise yaptırırsanız garanti bozulmaz dediler. Bende bakıyorum şuan. 2 gb lık yeterli mi acaba yoksa 4 gb mı almak lazım onu bilmiyorum

Kendimiz bir şekilde çözeceğiz artık. Peki servisi aradığınızda satış yaptıklarını söylediler mi?
Teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Evet onlarda elimizde yok isteğe göre getirtiyoruz dedi, bu dediğim izmir terraki de. Ben size paylaşırım ilgilendiklerimi sizde paylaşırsanır fikir alışverişi yaparız.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Aracınız
Civic FC5 2019
2020'lerdeki multimedia güzel gibi, hakkında çok şikayet okumadım forumda.
benim de onlardan alasım var ama 2bin liraya değer mi bilmiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Makyajlı kasadakiler güzel bence, bende hondago var ve yapabilecekler baya sınırlı orda.
Ben izmirde carvocal diye bir yer ile yazıştım güvenilir bir yer, ordan aşağıdaki linkteki cihazın 2 gb olanını montaj dahil 2300 fiyat dendi.

Sadece cihazı 2000 falandır herhalde. Birde facebook grubunda tuna sound diye bir kullanıcı var onda da 2gb lık cihaz 1600 diyor. Facebookta alan var sanırım oradan ve memnunlar.

Aracınız
Civic FC5 2019
bunların mekanik ses açma zımbırtısı yok, benim en çok sıkıntı çektiğim konu o.
honda dahil çoğu araba üreticisi yeni modellerde bunlardan vazgeçti, aniden ses açıp kısamıyorsun.
kendi orijinal teybini satıyor mu acaba honda.

Aracınız
Civic FC5 2018
Geri