Civic FC5 FC5 Ön Izgara içindeki Sensör???

Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba,
Yeni almış olduğum 2021 FC5 eco elegance aracımın ön ızgarası içerisinde bir sensör gördüm bugün kaputu açarken dikkatimi çekti
Öyle saçma sapan monte edilmiş o kadar kötü bağlantı kablolarına sahip ki, kolaylıkla bozulabilir ya da hasar görebilir, elle bile sökülüp zarar verilebilir duruyor
Bu ne sensörüdür arkadaşlar bir bilen söyleyebilir mi?

A82761F8-39BA-47E6-9EC1-F845358AE99B.jpeg47698619-88C6-488D-82EB-CFF8DB7485E3.jpeg
C2E646DF-DB1A-48BD-915C-866242D8F27D.jpeg

Katılıyorum,hatta aracı ilk teslim aldığım zaman fark etmedim bir kaç gün sonra yıkarken fark ettim işgillendim acaba sıfır da olsa kazalı mi sattılar oraya öyle Allah'a emanet taktılar diye sonra gördüğüm 2,3 araçda da aynısını görünce rahatladım.

Merhaba,
Yeni almış olduğum 2021 FC5 eco elegance aracımın ön ızgarası içerisinde bir sensör gördüm bugün kaputu açarken dikkatimi çekti
Öyle saçma sapan monte edilmiş o kadar kötü bağlantı kablolarına sahip ki, kolaylıkla bozulabilir ya da hasar görebilir, elle bile sökülüp zarar verilebilir duruyor
Bu ne sensörüdür arkadaşlar bir bilen söyleyebilir mi?

Ekli dosyayı görüntüle 266421Ekli dosyayı görüntüle 266422
Ekli dosyayı görüntüle 266423
Merhaba, aracınız hayırlı olsun. Sorduğunuz sensör dış sıcaklığı ölçmeye yarıyor. Tüm FC5 kasalarda bu sensörün konumu sizinki gibi özensiz bir şekilde yerleştirilmiş. Paniğe gerek yok, herşey normal ?

Merhaba, aracınız hayırlı olsun. Sorduğunuz sensör dış sıcaklığı ölçmeye yarıyor. Tüm FC5 kasalarda bu sensörün konumu sizinki gibi özensiz bir şekilde yerleştirilmiş. Paniğe gerek yok, herşey normal ?

Açıklama için teşekkür ederim ?
Umarım kısa zamanda bozulacak bir malzeme değildir. ☺️

Geri