fc5 piano black cizikleri..

Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaslar arabanin icindeki piyano black detaylarda, ozellikle vites kolunun ordaki kisimda inanilmaz cizikler olusuyor, var midir bir onerisi, bilinen bir urun vs

arkadaslar arabanin icindeki piyano black detaylarda, ozellikle vites kolunun ordaki kisimda inanilmaz cizikler olusuyor, var midir bir onerisi, bilinen bir urun vs

Merhabalar google ye "piano black plastik çizik giderici" yazarsanız bir çok ürün ve youtube de bir çok uygulama görebilirsiniz. Ben bi kaç tanesine baktım genelde meaguars ürünleri kullanılmış ki kesinlikle tavsiye ederim gerçekten işini yapan parasını hak eden ürünler eski aracımda da temizlik ve bakım için meguiars ürünleri kullanırdım yeni aracımda da kullanıyorum

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Piano Black ve gösterge camı çiziklerinin %90'ı, pis bezlerini arabaların içine dışına bilinçsizce kullanan yıkamacılar yüzünden oluyor. Bez üzerinde biriken toz parçacıkları, Piano Black ve gösterge camı yüzeylerinde zımpara etkisi yaratıyor. Yıkamacılara bu yüzeyleri sildirmeyin. Geçenlerde özellikle dışını yıkayın dememe rağmen içinide bezle silmişler, otomatik vites harflerinin olduğu Piano Black yüzeyi inceden çizmişler.

Piano Black ve gösterge camı çiziklerinin %90'ı, pis bezlerini arabaların içine dışına bilinçsizce kullanan yıkamacılar yüzünden oluyor. Bez üzerinde biriken toz parçacıkları, Piano Black ve gösterge camı yüzeylerinde zımpara etkisi yaratıyor. Yıkamacılara bu yüzeyleri sildirmeyin. Geçenlerde özellikle dışını yıkayın dememe rağmen içinide bezle silmişler, otomatik vites harflerinin olduğu Piano Black yüzeyi inceden çizmişler.

%90 değil bence %100 sebebi budur.. Adamlar bezi yere atıp yerde tazyikli su tutarak temizliyor sonra alıp müşteri aracına sürüyor

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Senin yine iyi biz aracı aldığımız zaman 2 3 hafta sonra yıkmaya götürdük .sağolsun yıkamacı da sen git mutimedya ekranını sil bezle bi güzel araca oturduk olduğu gibi çizik . Bide gitmiş civic yazısına da kapıyı açıp bi güzel tazyikli oh mis . Dahada zor durumda kalmadığımız müddetçe kendim yıkıycam aracı

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Senin yine iyi biz aracı aldığımız zaman 2 3 hafta sonra yıkmaya götürdük .sağolsun yıkamacı da sen git mutimedya ekranını sil bezle bi güzel araca oturduk olduğu gibi çizik . Bide gitmiş civic yazısına da kapıyı açıp bi güzel tazyikli oh mis . Dahada zor durumda kalmadığımız müddetçe kendim yıkıycam aracı

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben aracı alır almaz ekrana koruyucu cam aldım. Yıkamacıya gidersem de kapı içlerine ve menteşelere su tutturmuyorum.

valla sormayin gecen sadece disini yikatmaya gittim, aracin icine su damlalari fiskirmis, guya gittigim yer de meguiars.. neyse meguiars plastx siparis veridm bakalim nasil olacak

Geri