Civic FC5 Fc5 Premium pakette geri gorus kamerasi

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız
Civic FC5 2019
benim araç ta da aynı teyp var, eco elagans ve geri görüş kamerası resimdeki gibi

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Inceledim 2018 oncesi eleganslarda bu teyp kullanilmis ve geri gorus kamerasi var. Oem baglanti birebir uyumlu soket yapilsa baglanti icin soket bulundugunu dusunuyorum suanki premium ve makyajli dreamlerde.elektronikten anlamiyorum belki disardan herhangi bi kamera alinip sokete gore ayarlanip takilsa baglanabilir. Tabi tesisati da ayarlamak gerekecek bizi asiyo artik ama en iyisi teybi degismek gibi duruyo bu kadar ugrasmaktansa. Tesekkurler herkese

Aracınız
Civic FC5 2017
Hangi marka model aldınız
Cyberaudio aldım bakalım nasıl cıkıcak daha takmadım piyasada bir cok marka var hepsi çin karar vermek biraz zor oldu ama bakalım nasıl cıkıcak... Montaj konusunda servis 500 TL cekti ne kadar olur dedim 450 olur dedi en son aldiğim yer ist olsa montaj ücretsiz yaparım ama il dişinda montaj ücreti 180 200 tutup dedi bende kararsızım kime taktırayım diye...

Sizce ne yapmalıyım arkadaşlar...?

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Cyberaudio aldım bakalım nasıl cıkıcak daha takmadım piyasada bir cok marka var hepsi çin karar vermek biraz zor oldu ama bakalım nasıl cıkıcak... Montaj konusunda servis 500 TL cekti ne kadar olur dedim 450 olur dedi en son aldiğim yer ist olsa montaj ücretsiz yaparım ama il dişinda montaj ücreti 180 200 tutup dedi bende kararsızım kime taktırayım diye...

Sizce ne yapmalıyım arkadaşlar...?

Bu modeli mi aldıgınız
Bu konuda hakkında ben sizi takip ediyorum güzel araştırma yapıyorsunuz. Montaj işi için serviste çok istemiş.

Aracınız
Civic FC5 2017
Bu modeli mi aldıgınız
Bu konuda hakkında ben sizi takip ediyorum güzel araştırma yapıyorsunuz. Montaj işi için serviste çok istemiş.
Evet cok istedi birde Sanki dövecek miş gibi konusuyor bu servıscılere ayar oldum .. araba 20 bınde şanzımann yaği 40 binde değişiyor dedı bir ay önce ,1350 dedi... bakıma bugun aradim 1480 Dior birde şanzıman yaği değişicek diyor. Hepsi geçirme derdinde müşteri memnuniyeti sıfır ama napalım mecbur garanti bozulmasın diye gidecegız... Benim anlamadığım 1 ay önce değişmez gerek yok dıor bügun deiştircez dıor ... Gelde sövme..
Linkte kı cıhazı aldım daha elıme ulaşmadi bugunn aradı kargoya vermiş bakalım nasıl cıkıcak.. satıcı ilgili baya bi..montaj dan sonra deneyımlerimi paylasırım... Navimex i aradım adam telefon da konusmayı bılmıo .... Ayar oldum sonra burayı aradım Osman diye ilgili kişi bana baya bi yardımcı oldu bakalım sonuc onemlı benim için bu cıhaza yorumm yapabılmem için en az bir sene gecmesi gerekir..

Moderatörün son düzenlenenleri:
Benim de 2017 premium araç var,serviste honda go takılmıştı.Navigasyon sistemleri ile uğraşan bir firma var,Servisten bağlantı şemaları istendi,geri görüş kamerası için muhtemelen yazılımla alakalı sıkıntılar oluşabilir,firma olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacak,hafta içi durumu yazarım.

Geri