FC5 SERVİS DIŞINDA BAKIM YAPANLARIN KULLANDIĞI SARF MALZEMELER

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
Değerli forumdaşlar,
şimdiye kadar tüm bakımların yetkili serviste yapıldı. ilk sahibiyim önümüzdeki 3-4 yılda aracı değiştirme gibi bir niyetim yok. 7-8 yaşında bir araç için kimse yetkili servis olmasını sorgulamaz diye düşündüğüm aracımın 70 bin bakımı için aldığım fiyatlar neticesinde bakımları dışarı yaptırma kararı almış bulunmaktayım. Yetkili servis 5500 fiyat istedi. iki özel servisten biri 2300 diğeri 2200 fiyat istedi. ikiside dandik filtre kullanıyor kanaatindeyim.
sonuç olarak aracın sarf malzemelerini aşağıdaki link üzerinden sipariş verip değiştirtmeyi düşünüyorum. görüşleriniz benim için değerli siz ne düşünüyorsunuz ürünler için uygunluk ve kalite anlamında,
yakın zamanda yağ bakımı için siz ne tercih ettiniz.
Bu süreçte sizce nelere dikkat etmem gerekir tecrübeli arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var.

Son düzenleme:

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Değerli forumdaşlar,
şimdiye kadar tüm bakımların yetkili serviste yapıldı. ilk sahibiyim önümüzdeki 3-4 yılda aracı değiştirme gibi bir niyetim yok. 7-8 yaşında bir araç için kimse yetkili servis olmasını sorgulamaz diye düşündüğüm aracımın 70 bin bakımı için aldığım fiyatlar neticesinde bakımları dışarı yaptırma kararı almış bulunmaktayım. Yetkili servis 5500 fiyat istedi. iki özel servisten biri 2300 diğeri 2200 fiyat istedi. ikiside dandik filtre kullanıyor kanaatindeyim.
sonuç olarak aracın sarf malzemelerini aşağıdaki link üzerinden sipariş verip değiştirtmeyi düşünüyorum. görüşleriniz benim için değerli siz ne düşünüyorsunuz ürünler için uygunluk ve kalite anlamında,
yakın zamanda yağ bakımı için siz ne tercih ettiniz.
Bu süreçte sizce nelere dikkat etmem gerekir tecrübeli arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var.

Aracınızın garantisi bittiyse kaliteli yağ ve kaliteli filtre setini kendiniz temin ederek bakımlarınızı dışarda güvenilir bir özel serviste yaptırmanız daha ekonomik ve daha güvenli olur.

Hatta elinizden geliyorsa kendiniz değiştirin. Ben ücretinden ziyade sanayideki ustaların işçiliklerini beğenmediğim için tüm bakımlarımı kendim yapıyorum.

Size motul Eco lite 0w20 motor yağı ile
Mann filtre setini kullanmanızı tavsiye ederim.
Bunu alırken de orjinal olmasına dikkat edin.

Ben yağı yıllardır N11 üzerinden tozlumadeniyag adli satıcıdan alıyorum. Ürünleri kesinlikle orjinal.

Mann filtre setini de filtre marketim, ustaparçacı gibi kendini kanıtlamış satıcılardan alabilirsiniz.

Kimsenin sahte yağ kullanıp maddi ve psikolojik olarak yıpranmasını istemem.

Geri