Fc5 serviste lpg taktiracagim taktiran varmi

zero

0
Fiyat alan oldumu hic yorumlarinizi bekliyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

"illa serviste olsun" demeyin bence. çünkü servis yapınca mükemmel olacak diye bir şey yok. hatta servislerde "yalpaşap" tabirinden uygulamalarla karşılaşılabiliyor.
forumda birçok yerde tartışılmış, konuşulmuş.. oralardan sonuç üretebilirsiniz. marka ve maliyet konularında tecrübeli bir çok arkadaş yorumlar yapmış. inceleyin. ve elbette ki iş ustada bitiyor.
kolay gelsin..

Candan mühendislik der geçerim bence türkiyenin en iyisi 5 defa farklı araçlara taktıdım bunların içinde tsı ve ecoboost motorlarda vardı hepsinde hiç sıkıntı yaşamadım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam merhabalar bende de 2017 fc5 var Çorum özençlerde taktırdım zaten brc bölge bayisi çok memnunum hem kullanırken ortalama LPG tüketimini gösteriyor hemde araç tüpe geçtikten sonra benzin göstergesi tüpe dönüyor ruhsata işletme dahil 3500 tlye geldi zaten Çorum Honda bayisiyle anlaşmalı

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam merhabalar bende de 2017 fc5 var Çorum özençlerde taktırdım zaten brc bölge bayisi çok memnunum hem kullanırken ortalama LPG tüketimini gösteriyor hemde araç tüpe geçtikten sonra benzin göstergesi tüpe dönüyor ruhsata işletme dahil 3500 tlye geldi zaten Çorum Honda bayisiyle anlaşmalı

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ortalama lpg tüketimini dışarıda yapıyorlarda fabrika ne diye yapmamış acaba?.duv.

Aracınız
Arkadaşım dikkatli araştır.
Ben Ankara Mocan Otogaz da taktırdım. Fiyat olarak 100 tl uygun fiyat verdi BRC Honda kit dedi Tamam dedim gittim takdırdım. Mocan meğer gaz seviyesini benzin göstergesinde görülmesini sağlayan "emilatör" dedikleri aleti takmıyormuş. Halbuki 100 tl fazla fiyat aldığım Mavi Denizler de bu emilatör ücrete dahilmiş. Ben bunu montaj bittikten sonra farkettim çünkü adam bana BRC Honda kit dedi. 100 TL ucuza halledelim derken emilatörden olduk. Şimdi dışarıdan taktıracam 450 tl fiyat çekiyorlar.

Ben candan lpg de taktırdım fc5 aracıma honda garantili kit. 3 yıl 100.000 km motor garantisi var. Benzin göstergesi belli bir süre sonra lpg seviyesini gösteriyor. 3900 lira para verdim. Fiyat biraz yüksek geldi ama yorumlardan okuduğum kadarı ile işlerinin ehli olduğu düşüncesi ile yine de taktırdım. Diğer yerlerde de aynı şekilde garantili kitlerin fiyatlarının bundan daha düşük olduğunu fakat benzin göstergesine entegre olan parça ile buna yakın bir fiyat olduğunu az çok öğrendim. Bu şekilde lpg taktıran arkadaşlar fiyat olarak kaça mal ettiler?

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ben candan lpg de taktırdım fc5 aracıma honda garantili kit. 3 yıl 100.000 km motor garantisi var. Benzin göstergesi belli bir süre sonra lpg seviyesini gösteriyor. 3900 lira para verdim. Fiyat biraz yüksek geldi ama yorumlardan okuduğum kadarı ile işlerinin ehli olduğu düşüncesi ile yine de taktırdım. Diğer yerlerde de aynı şekilde garantili kitlerin fiyatlarının bundan daha düşük olduğunu fakat benzin göstergesine entegre olan parça ile buna yakın bir fiyat olduğunu az çok öğrendim. Bu şekilde lpg taktıran arkadaşlar fiyat olarak kaça mal ettiler?

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim arkadaşım Ankara Mavidenizlerden taktırdı. Honda grantili kit+"Emilatör" var 2700 felandı. Ben MOCAN otogazdan 2600 TL fiyat aldım(Emilatör yokmuş) Mevidenizlerden 2700 TL aldım.
Bunlara artı olarak 172 TL 2 yıl ayroca Motor garantisi için sigorta farkı ödedim. LPG takılınca motor Honda garantisinden çıkıyor çünkü.
Senin 3900 biraz aşırı olmuş gibi sanki..

Geri