Fc5 silecek önerisi

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam bende geçen taktım 2 set aldım yedeği de duruyor bende biraz takıntı cam çizgi sildiği yada gıcırtı yaptığı anda değişiyorum. ?

Aracınız
Civic FC5 2018
Nasıl memnun musun nıkenden ? Şuan Bosch takılı ama

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam ben orjinalden sonra sırayla valeo bosch denedim iyi para verdik ama baktım yok onlarda hemen cıyak cıyak ötmeye çizgili silmeye başladılar. sonra dedimki bunlara bu kadar para verene kadar 25-30 liralıklardan alayım her mevsim değişeyim. Bence bu dediğim taktik daha iyi oldu. ucuz markalardan RBW denedim ben en kötüsü o değmez bile almaya. Ama niken ve inwells ucuz olmasına rağmen çok güzel iş görüyorlar.

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam ben orjinalden sonra sırayla valeo bosch denedim iyi para verdik ama baktım yok onlarda hemen cıyak cıyak ötmeye çizgili silmeye başladılar. sonra dedimki bunlara bu kadar para verene kadar 25-30 liralıklardan alayım her mevsim değişeyim. Bence bu dediğim taktik daha iyi oldu. ucuz markalardan RBW denedim ben en kötüsü o değmez bile almaya. Ama niken ve inwells ucuz olmasına rağmen çok güzel iş görüyorlar.
Eyw

Öneriler için teşekkürler. 2019 ekimde aldığım civic’in silecekleri artık hem silemiyor hem de cart curt ötüyor. Geçen uzun yolda çıldırttı beni. 1 senede orjinal silecek nasıl böyle olabiliyor pes.

ywzckr

0
Silecek lastiği alıp değiştirin bence ben öyle yaptım 70 cm 4 adet aldım yeniledim eskidikce yenisini takarım ne zaman silecek süpürgeliği eskir o zaman alırım bosch vb.
En iyi lastikler
Valeo
Swf
Bosch
Silbak(türk malı) mercedes kaymonlarına filan da üretiyor diye hatırlıyorum türkiyede üretim yapan firmalardan.
Türkiyede bulabileceğiniz lastikler,
Rbw, silbak, inwells, çin malı olanlar.
Ama yabancı olanların silecek lastiği olmasına rağmen bulamıyoruz ülkede, yoksa aerotwin lastiğini 40 liraya satsa 150-200 e süpürgelikle nasıl satacaklar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2017
Silecek lastiği alıp değiştirin bence ben öyle yaptım 70 cm 4 adet aldım yeniledim eskidikce yenisini takarım ne zaman silecek süpürgeliği eskir o zaman alırım bosch vb.
En iyi lastikler
Valeo
Swf
Bosch
Silbak(türk malı) mercedes kaymonlarına filan da üretiyor diye hatırlıyorum türkiyede üretim yapan firmalardan.
Ama yabancı olanların silecek lastiği olmasına rağmen bulamıyoruz ülkede, yoksa aerotwin lastiğini 40 liraya satsa 150-200 e süpürgelikle nasıl satacaklar.

Lastiğin değişimini video cekıp atabılır mısın başkan

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
En iyi lastikler
Valeo
Swf
Bosch

Bende lastik değiştirdim gayet iyi oluyor komple sileceği değiştirmeye hiç gerek yok. Sizin temin ettiğiniz yer var mıdır link vs ?

ywzckr

0
Bende lastik değiştirdim gayet iyi oluyor komple sileceği değiştirmeye hiç gerek yok. Sizin temin ettiğiniz yer var mıdır link vs ?

N11 den aldım hocam 70cm silecek lastiği yazdım yorumları fazla olan silbak ve rainbow aldım eskisi kadar kaliteli değil ama idare edecez napalım. normalde aero twinin bile silecek lastiğinin yedeği var bosch refill yazarsanız google a site geliyor perakende satış yapmıyor bosch ama satan online yer ben bulamadım. Büyük şehirde olanlar bosch bayilerine bi bakabilir.
Hocam arabanın kullanım kitapçığında bile silecek lastiğinin yenilenmesi hakkında not düşmüş, eskidikçe yenileyin diye ama parça kodu vermemiş.

Lastik eskiyince üstündeki oejinali ben ters çevirmiştim geçen yıl bi 6 ay daha dayanıyor lastik öyle.

@Honda_Civic_ sileceği kaldır hocam araç yıkar gibi en üst noktasında lastiği 1cm hafif geri çekince boşluk göreceksin oradan dışarı çıkıyor hocam, aynı yerden de yeni lastiği takabilirsin. Yapamazsan video işine gireriz.

Geri