FC5 Sunrooftan gelen ses

nzrnzr

0
Aracınız
Arkadaşlar merhabalar.
Aracım 1.6 AT EXE LPG'li, sunroofu tamamen açtığımda 70-80 km/s hızlarda tıkır tıkır sesler geliyor, nedeni ne olabilir, başına böyle bir sorun gelen var mı acaba?
Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Kronik ayni sorun bendede var ve cozumu yok dedi servis genel merkezle gorustum tamir olur dedi oyle arada kaldik

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim fc5 te de var o tıkırtı. Ama fd6 da yoktu. Sunroof un mekanizmasını yağlamayı düşünüyorum ses gelen yeri buldum belki geçer.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nzrnzr

0
Aracınız
Sen 100.000 TL para ver al, daha 2000 km olmamış arabadan trim sesi gelsin, servise git, kronik çözümü yok desin, çıldırmamak elde değil

Aynı sorun bende de fb7 kasa civic de vardi ses yapan parça sunroof açıldıktan sonra rüzgarı kessin diye tasarlanmış olan on taraftaki plastik parça titreşimden dolayı tir tir ötüyordu sıvı gres yağı iyi gelir dediler yağladim hakikaten de kesildi ses yalnız sonradan bu sefer sunrof kapalıyken bile bozuk yolda çok rahatsız bi ses gelmeye başladı servise gittim servisin bana dediği sunrof motorundan bir parca kirilmis olabilir tavani acip bakmamiz gerek eger dedigimiz gibiyse sunroff motoru değisicez benim anlamadığım elalem yıllardır biner arabasına sunrof sorunsuz çalıştırır bizim arabaların bu sunroof olayı kronik bi sorun haline geldi ya arkadaş biraz daha şu ince işlere önem verseniz de orta daki ufak tefek defolarida ortadan kaldirsaniz millete hizmet hakka hizmettir anlayışı olsa ne güzel olurdu

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Benimde sunroof değilde öndeki kolçak sıkıntı. Kolu koyunca ses yok çekince tıkır tıkır ses. Servise sordum yapcak bişe yok dediler. Bi ara söküp kendim halledecem artık.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri