Fc5 telefon tutacağı

Aracınız
Civic FC5 2020
Çözüm buldum,
Car play ile navigasyon arama işlerini halledicez, arada kullanmam gerektiğinde ise aşağıdaki ürünü kullanıcam.
IMG_20210315_182942.jpg

Aracınız
Civic FC5 2020
İstanbul şans eseri buldum, araç stiker paspas korna satan yerlee var orada olabiliyor, tekrar gidersem sorarım devamı var mı diye, alibaba da gördüm ama 40 dolar civarına geliyor, ben 90 TL ye aldım.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
bende bakınıyorum güzel uzun ömürlü birşey olsun istiyorum. Her ne kadar carplay veya android auto kullansam da telefon tutucu bır ıhtıyac olabılıyor. Mıknatıslı model bıraz ılerıde kalıyor yanı on panelın bıraz gerısında kalmıs oluyor dolayısıyla takıp cıkarırken rahat olmayabılır dıye dusunuyorum. Vakumlu modeller nasıl acaba hanı su telefon tutucu bolgesı uzayanlar?

Benim bir sorumda konusu geçmişken carplay kullanmak ıstıyorum telefon hep usb de takılı bu yuzden ama harıcen de usb ıle muzık dınlemek ıstıyorum flash bellek takamıyorum telefon taktıgım için nasıl çözebilirim bu durumu?

Aracınız
Civic FC5 2019
bende bakınıyorum güzel uzun ömürlü birşey olsun istiyorum. Her ne kadar carplay veya android auto kullansam da telefon tutucu bır ıhtıyac olabılıyor. Mıknatıslı model bıraz ılerıde kalıyor yanı on panelın bıraz gerısında kalmıs oluyor dolayısıyla takıp cıkarırken rahat olmayabılır dıye dusunuyorum. Vakumlu modeller nasıl acaba hanı su telefon tutucu bolgesı uzayanlar?

Benim bir sorumda konusu geçmişken carplay kullanmak ıstıyorum telefon hep usb de takılı bu yuzden ama harıcen de usb ıle muzık dınlemek ıstıyorum flash bellek takamıyorum telefon taktıgım için nasıl çözebilirim bu durumu?

Kolçağın oradaki USB girişini de flash bellek için kullanabilirsiniz ben öyle yapıyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Geri