Fc5 telefon yansıtma

Aracınız
Merhabalar... fc5 kullanmaktayım.. telefonumu birtürlü aracın ekranına yansıtamadım...yardımcı olur musunuz?

Aracınız
Fc5 telefon yansıtma

Arkadaşlar fc5 telefon yansıtma yapabilen var mı? Yardımcı olur musunuz... herşeyi denedim olmuyor

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aracınız
Civic FC5 2018
FC5 7 inç ekranından bahsediyorsanız, hdmi girişi yoluyla telefon ekranınızı (telefonunuzun şarj soketi ile aracınızın hdmi girişi arasında kullanılan kablo ile) multimedya ekranında görüntüleyebilirsiniz. Mirror Link özelliğini bu şekilde kullanabilirsiniz.
Bunun dışında 3.parti yazılımlarla android telefonlarınızın görüntüsünü üniteye yansıtmak mümkün olabilir. Örnek olması amacıyla ;

Son düzenleme:
Google 3. Parti uygulamalardan görüntü ile ilgili olanların hepsini kapattı.
Artık android auto ile telefon görüntüsü aktaramazsınız. Ancak
1- multimedya ekranın arkasına soket takıp ya da kablosunu kesip araç hareket halindeyken video izlemeyi aktif hale getirirsiniz.(bunu yapmazsanız hareket edince hdmi ekranı kapanır) Bu sayede hdmi portuna kablosuz bir dongle takar ya da hdmi kablosu ile telefondan görüntü aktarabilirsiniz.
2- mirrrorlink ekranını açar oradan bir kaç numara ile bağlanırsınız

Arkadaşlar ali express te arayıp bulabilirsiniz; mira display yazınca çıkar. Bunu hdmi girişine ve aynı zamanada usb girisine bağlayıp telefondan da screen mirroring yapıp cihaz ile eleştirebilirsiniz. Ben yaptım. Ekran çözünürlüğü de gayet başarılı olduğu için güzel sonuç aldım. Fc5 exe bu arada arabam.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar ali express te arayıp bulabilirsiniz; mira display yazınca çıkar. Bunu hdmi girişine ve aynı zamanada usb girisine bağlayıp telefondan da screen mirroring yapıp cihaz ile eleştirebilirsiniz. Ben yaptım. Ekran çözünürlüğü de gayet başarılı olduğu için güzel sonuç aldım. Fc5 exe bu arada arabam.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba..bu yansıtma işini yaptıktan sonra kontrolü araçtan yapabiliyor muyuz? Ki yapamıyorsak yansıtmanın çok bir mantığı yok gibi.. bende çok uğraştım yansıtamadım... herşey sanki iphone için yapılmış !!!

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri