FC5 ufak tefek dokunuşlar

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba herkese,
kısa süre önce FC5 kasa Civic almıştım, forumda da yeni sayılırım zaten.
Hiç bir zaman aşırı ya da abartı eklemeler/değişiklikler yapmasam da, şimdiye kadar sahip olduğum arabalardan tutun motosikletlere kadar asla fabrikadan çıktığı gibi binmeyi sevmedim.
Hal böyle olunca yeni aldığım Civic'e de kendimce ufak tefek bir şeyler ekledim.
Güzellik - çirkinlik görecelidir tabiki ama fena olmadığını düşündüğümden foto paylaşayım dedim. En takıldığım kırmızı Honda logosu, siyah ile değiştirmem lazım.IMG_7582.jpgIMG_7581.jpgIMG_7570.jpg
Ekstralar;
Eibach yay (sanırım TR'de eibach'li tek fc5)
Type-R panjur
Parlak siyah sis çerçevesi ve kaşı,
Parlak siyah kapı direkleri, kapı kolları ve cam çıtası,
Siyah kapı çıtası,
Siyah jantlar (şuan evde ki tek araç olduğu için büyütmeden 16'da kaldım)
Parlak siyah difüzör
Arka tampon altı flaplar
Akrapovic egzost uçları
ön ve arka tampon ekleri
Bagaj üstü SI tarzı rüzgarlık
Kelebek cam kaplaması

kayhanbozkus

0
Yönetici
Allah kaza bela vermesin. Sizin zevkinizdir fakat jant secimi hos olmamis. Orjinal ile kalsa bundan daha iyi olurdu diye dusunuyorum.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Civic FC5 2018
Allah kaza bela vermesin. Sizin zevkinizdir fakat jant secimi hos olmamis. Orjinal ile kalsa bundan daha iyi olurdu diye dusunuyorum.

Orijinal jantları gözüme hiç güzel gelmiyor bana, belki biraz abartı bir tabir olacak ama saç jant bile orijinalinden daha çekici geliyor :geek:
Onun dışında üstünde ki jantların çok hoş olmadığı konusunda da itirazım yok :) 16 jantta ne baksam gözüme güzel gelmedi, bende düz siyah ilk bulduğumu taktım

Aracınız
Civic FC5 2017
bu tür modifikasyonlar pek ilgimi çekmesede görüntü itibariyle, jantlar dışında spoyler ve difüzör hoşuma gitti kelebeklerde güzel görünüyor. yani bir bütünlüğü var ama jantlar olmamış gibi belkide gözümüz alışmadığından öyle geliyor. civic orjinal 17 darkhan jantlarda güzel durabilir diye düşüyorum.

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Çok güzel, sportif ve estetik dokunuşlar olmuş gerçekten ellerinize sağlık. Güle güle kullanın aracınızı...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Alikenan Güzel olmuş elinize sağlık, güzel günler de kazasız belasız kullanın (y)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@Alikenan
Güzel dokunuş olmuş.
Benim fikrim. Ön Honda logosu güzel durmuş. Farkındalık veriyor.
Jantlara bir el atmak lazım. Orjinalini bende pek sevmiyorum. Fakat buda keskin hatlı spor bir Fc5 için çok sade kaçmış.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2018
Teşekkürler arkadaşlar...
Jant konusunda dediğim gibi 16'da kalmam gerekiyordu, güzel bir model bulamadığımdan ve siyah istediğimden ilk denk geldiğim siyahı aldım (gerçi çok kötü gelmiyor bana ama, belki de çirkin seviyorum :)))).
Ama önerilere açığım tabiki, arzu eden buraya aklında ki jant modelini ekleyebilir. belirttiğim gibi 16 inc modeller

Geri