Fc5 vites kolu konum gösterge paneli çizikleri

Aracınız
Araba cilasıyla çıkıyor o çizikler ben daha önce yaptım bir parça pamuga veya küçük bez parçasına biraz cila döküyorsunuz ve 10-15 dk dayresel ovalıyorsunuz ve çıkıyor.
Ben hatta ankastre fırının lcd dinin önünde duran plastikimsi bir malzeme var bayanlar tırnakları ve yüzükleri ile çiziyorlar ben hep cilayla çözüyorum bu çizikleri bulaşık makinası,fırın,araç teybi,müzikseti gibi cihazların.

HONDA RS

Aracınız
benim civic hb in arka cam kenarındaki piano black kaplama altında boşluk vardı, incelerken niye böyle derken bastırmamla uçtan kırıldı :) servisten sipariş verdim 1 tane varmış fabrikadan geldi..taktırdım 43 tl parça ücreti..çok mıncıklamayın arabayı .muha.

vitesin ordaki parça daha pahaldır..araçlar daha yeni.. parçaları zamanla ucuzlar..benim de, direksiyon üzerindeki piano black ve vitesin ordaki seffaf gösterge üzerinde ufak çizikler var...aslında yeni araç almadan önce bu tarz yerleri önceden malzemesini alıp kaplamak gerek..yada kafaya takmıcan kullanıcan iyce eskiyince yedek parçasını alıp takıcan..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Araba cilasıyla çıkıyor o çizikler ben daha önce yaptım bir parça pamuga veya küçük bez parçasına biraz cila döküyorsunuz ve 10-15 dk dayresel ovalıyorsunuz ve çıkıyor.
Ben hatta ankastre fırının lcd dinin önünde duran plastikimsi bir malzeme var bayanlar tırnakları ve yüzükleri ile çiziyorlar ben hep cilayla çözüyorum bu çizikleri bulaşık makinası,fırın,araç teybi,müzikseti gibi cihazların.

HONDA RS

Kullandığınız ürünün markasını belirtebilir misiniz? İlk aracım ürünler hakkında pek bilgim yok yanlış bir ürün alıp daha beter hale getirmeyelim. Ayrıca oldu ki geçmedi ya da tatmin olmadık bu parçayı ilerde değiştirme şansımız olur mu?

Geri