Civic FD6 Fd6 Alarm Sorunu

Aracınız
Civic FD6 2009
Arkadaşlar herkese selamlar, hayırlısıyla bi fd6 2009 elegance aldım. Ufak ufak alışıyorum canavara. Yanlız bir sorum olacak, camda alarm etiketi var fakat aracı kitlediğimde herhangi bir yerde ışık vs göremedim ve kapıları açmayı çalıştım, arabayı salladım alarm falan ötmedi. Bu alarmı devreye sokmanın bi yolu var mıdır acaba yardımcı olabilecek birileri var mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Foruma hoşgeldiniz :) Forum kuralları gereği linkteki tanışma başlığında kendinizi kısaca tanıtırsanız seviniriz :) https://www.civictr.com/forums/tanisma.29/

Alarm aracı yetkisiz anahtarla kullanmaya çalıştığınızda ötüyor.
FB7lerde aracı dıştan kilitledikten sonra içten müdahale ile açtığınızda da araç 4lülerini yakıp ötmeye başlıyor ancak FD6da bu özelliği göremedim.

Aracınız
Civic FC5 2017
Foruma hoşgeldiniz :) Forum kuralları gereği linkteki tanışma başlığında kendinizi kısaca tanıtırsanız seviniriz :) https://www.civictr.com/forums/tanisma.29/

Alarm aracı yetkisiz anahtarla kullanmaya çalıştığınızda ötüyor.
FB7lerde aracı dıştan kilitledikten sonra içten müdahale ile açtığınızda da araç 4lülerini yakıp ötmeye başlıyor ancak FD6da bu özelliği göremedim.
FD6 aynı özellik var dörtlüler yakıp korna ötmeye başlıyo. Araçın içine oturur kapıları kitlenip 10 saniye veya 30 saniye içinde alarim devre giriyo saniyesini tam hatırlamiyorum Sonra içeriden kapılar açın korna ötmeye başlar

Aracınız
Civic FD6 2009
Aslında sıkımtım aracın alarmı yokmuş gibi hiçbir alarm ötmesi va yapmıyor ama araç elegance ve camlarda alarm etiketi var, bunu aktif etmenin bir yoldu var mıdır acaba?

Aracınız
Civic FC5 2017
Aslında sıkımtım aracın alarmı yokmuş gibi hiçbir alarm ötmesi va yapmıyor ama araç elegance ve camlarda alarm etiketi var, bunu aktif etmenin bir yoldu var mıdır acaba?

Aracın içerisine oturun araç kumandasın dan kapıları kitleyin ve 1 dk bekleyin sonra kumandayı kullanmadan kapıyı koldan açın korna ötmeye başlayacaktır . ( Sadece kapılar açılırsa ötüyo )

Aracınız
Civic FD6 2007
Aracınızın camını indirip araçtan çıkın ve kapıları kilitleyin. Camdan kontağa erişip anahtarı takıp kontağı açtığınızda araç dörtlü yakıp korna çalmaya başlar anahtardan kapıları açma tuşuna basınca susar. Kullanma kılavuzu sese de duyarlı olduğu yazıyor ama devreye girmesi için ne kadar yükseklikte bir ses gerekiyor bilemiyorum.

Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar herkese iyi geceler. Benim aracın da değişken aralıklarla alarmı ötüyor dörtlüleri de yakarak. Araç fd6 2010 model . Bütün switch ler kontrol edildi problem olmadığı söylendi. Sorunun kaynağı ne olabilir ?

Aracınız
Honda Jazz
durup dururken alarm neden öter bilgisi olan var mı 2013 aracım
kışın 2-3 gün çalıştırmadım bunla alakası var mı akü ile filan

Geri