Civic FD6 Fd6 anahtar kumanda pili h.k.

Aracınız
Civic FD6 2008
merhaba arkadaşlar 2008 civic anahtarın pili bitmiş galiba kumanda çalışmıyor bugün anahtarı söktüm içinde bir parça var kırmaktan korktum açmayı denemedim acaba pil onun içinde mi o parça açılıyor mu bu konuda bilgi verebilirmisiniz

Moderatörün son düzenlenenleri:

w0lkan

Super Moderator
Yönetici
Fotografını çekerseniz daha iyi olur , bende yeni değiştirdim ama öyle kırılacak bişey yoktu

iPhone cihazından gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2007
merhaba arkadaşlar 2008 civic anahtarın pili bitmiş galiba kumanda çalışmıyor bugün anahtarı söktüm içinde bir parça var kırmaktan korktum açmayı denemedim acaba pil onun içinde mi o parça açılıyor mu bu konuda bilgi verebilirmisiniz
Benmim de anahtar açıp kapamıyordu. 5 tl ye saatçiden pil alıp değiştirdim canavar gibi oldu fakat vidaler çok ince ve hassas zarar vermeden açıp kapamak lazım. hatta mümkünce saatçide açtırılmalı. BAhsettiğiniz içindeki parçada hatırladığım kadarıyla şeffaf bir parça ama çok komplike birşey değil. Size açıp kapayabilirsiniz nasıl söktüğünüzü unutmayın yeter. Ben deneme yanılmayla yapmıştım ama dediğim gibi çok uğraştıracak veya kırılacak bir parça değil. Tırnaklı :)

m2hamid

Sayfa Yönetim
Yönetici
Aracınız
Civic FB7 2013