Fd6 arka tabla burçları

Hakan can

Özel Üye
Aracınız
Civic FD6 2008
Bu zamana kadar baktiğim ve araştirdigim fd6 araçlarinda hep ön tabla burçları değismis veya vdeosu konulmuş arka burçlar neden değişmemiş veya hic cekilmemis piyasadan alayim dedi 1 2 saticida var üst denge kolu burcu var tekerin yatayliği gösteren bide alt tabla burcu toplam sağ sol 8 tane ben sadece denge kollarini buldum yapan değistiren var ise bilgilendirebilirmi
Aracta bunlar eskimis demirleri kalmiş sadece usta bile gerek yok değismiyo önler surekli degisiyo hatta isine gelmeyen ön tablayi aldiriyor komple yerine burç cakilmiyo diye savusturuyor başindan

Bu konuda çok haklısınız, benzer durumla FD6 sahibi iken bende karşılaşmıştım ama arka alt takım rutinde aracın gidişini ön gibi ciddi etkilemediği için maalesef ustalar bile önemsemiyorlar.
Mümkünse istediğiniz burcun parça kodunu aratarak, parça kodu üzerinden yurtdışından ve servisten fiyat almanızı öneririm.
FB7nin ön salıncak burçlarının yan sanayileri 200 liralarda satılırken orjinal burçlar serviste 300 liraydı, ayrıca kampanya döneminde aldığım için yüzde 20 indirimle almıştım, işçilikte servis beklemediğim derecede düşük bir ücretle yapılmıştı. Bu hususu da değerlendirmenizi öneririm.

Orjinal parça kodunu FD6 için bu siteden kontrol edebilirsiniz.

Çok güzel.site baktım lakin burçlara bi kod verilmemis muhtemel kompele degiirler diyr düsünulmuş
Bunlari değistirme sebeplerimde kamberlerde zamanla çaplik oluyo bununda degistirilse orjinaliyle tutmuyo ama gözle kontrolde plastiklerde yipranma soyulma var

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230201-111553_Chrome.jpg
    Screenshot_20230201-111553_Chrome.jpg
    63.8 KB · Görüntüleme: 14
Evet burca özel kod verilmemişse ilgili parçanın komple değişimi gözönüne alınmış olabilir.

Geri