Civic FD6 Fd6 bakım önerisi

Ad Soyad
Ahmet Aydınlı
Aracınız
Civic FD6 2009
Fd6 aracımı yağlı kulak değişimi için bursaya götürücem. Orjinal parça istiyorum ayrıca %30 indirimi mevcut. Aracımın ayrıca subap ayarı ve fren hidrolik yağ değişimi yapılması gerekiyor. Subap ayarı için motor ne kadar soğuksa ayar o kadar iyi olur diyorlar. Sizlere sorum gitmişken hepsini yetkili servistemi yaptırayım,Yoksa fren hidrolik ve subap ayarını özelde farklı bir yere mi götüreyim?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2007
istanbula yakın veya istanbulda oturuyor isen ikitelli atatürk sanayi sitesinde honda can diye bir servis var yetkili servis gibi hizmet veriyorlar daha önce honda park bayisinde teknik servis uzmanıymış sonra kendi yerini açmış ben 2 senedir oraya götürüyorum bakımlarını arızalarını fiyatlarda ortalama olarak gayet iyi.. gerçek hondacılar honda hariç araca bakmıyor.

Ad Soyad
Ahmet Aydınlı
Aracınız
Civic FD6 2009
@erdiuzunoğlu haklısınız usta sadece hondaya bakınca o da honda sevdalısı olduğu için daha bir yakın ve güvenilir hissi veriyor insana. Ama bursaya gidicem.

mturker

Özel Üye
Fd6 aracımı yağlı kulak değişimi için bursaya götürücem. Orjinal parça istiyorum ayrıca %30 indirimi mevcut. Aracımın ayrıca subap ayarı ve fren hidrolik yağ değişimi yapılması gerekiyor. Subap ayarı için motor ne kadar soğuksa ayar o kadar iyi olur diyorlar. Sizlere sorum gitmişken hepsini yetkili servistemi yaptırayım,Yoksa fren hidrolik ve subap ayarını özelde farklı bir yere mi götüreyim?

Subap işini gerçekten anlayan birisi varsa bildiğiniz oraya yaptırın, fren hidroliği de aynı şekilde, servis çok para ister o 2 işe.
Motor kulağı için tercihiniz doğru servis ve orjinal harici randıman vermez..

Honda madness

fd112

Özel Üye
Aracınız
Civic FD6 2012

Aracınızın parçasını kesinlikle orjinal almalısınız subap ayarı da herkes yapar fakat burada önemli bir işçilik ve bilgi getektiği için tecrübeli ve bilgili bir usta yapmalı. fren hidroliği heryerde yaptırılabilir dot4 yağ kullanılacak

Ad Soyad
Ahmet Aydınlı
Aracınız
Civic FD6 2009
Bursada netten bakmam dışında bildiğim tanıdığım usta da yok açıkcası. Paradan öte servis bu işi iyi yapsında razıyım artık. Yetkili servis yaparnheralde subap ayarını?

Geri